K2 F.I.T. 90 Boa

Zlevněný produkt K2 F.I.T. 90 Boa od populární značky K2 jednoduše seženete tady nyní opravdu výhodně! V akci od 5290 Kč
Cena: 5290 Kč

Inovovaný a svěže vypadající, model F.I.T. 90 BOA® je nově vybaven svrškem ze síťoviny pro maximální pohodlí, prodyšnost a moderní, sportovní vzhled. Pánské kolečkové brusle K2 F.I.T. 90 BOA jsou ideální volbou pro cvičení na čerstvém vzduchu – díky kolečkům o průměru 90 mm a ložiskům ILQ 7 jim nedělají problém ani dlouhé trasy. • Tyto brusle se šněrují pomocí systému BOA® Fit, který umožňuje bruslařům dosáhnout brusle rychle a těsně pomocí kolečka.
• Pohodlí a stabilita jsou samozřejmostí díky originálnímu designu K2 SoftBoot® podpořenému stabilizační manžetou Stability Plus Cuff.
• Tuhost a odezva modelu F.I.T. 90 BOA® jsou zajištěny tuhým a responsivním rámem z litého hliníku, který je navržen pro akceleraci, rychlost a kontrolu.
• Tento technologicky nabitý design je doplněn čtyřmi koly o průměru 90 mm a ložisky ILQ-7 pro efektivní plynulý pohyb.

K2 je značka, která přinesla v roce 1993 revoluci do světa inline bruslení představením prvních bruslí s měkkou vnitřní botičkou – tzv. softboot. O více než 25 let později nepřestáva inovovat svou kolekci bruslí pro ženy, muže i děti tak, aby nabídla jen to nejlepší – od pohodového rodinného ježdění, přes každodenní fitness vyjížďky až po profesionální závody. Softboot design zůstává i nadále základním stavebním kamenem celé kolekce.
Velikost EU 39
K2 F.I.T. 90 Boa u nás získáte za akční cenu 5290 Kč.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce K2


Top