K2 F.I.T. 84 Boa

Žádaný výrobek K2 F.I.T. 84 Boa značky K2 snadno můžete sehnat u nás za výprodejovou cenu. Ceny od 4990 Kč
Cena: 4990 Kč

K2 F.I.T. 84 Boa jsou brusle pro sportovce, kterým se nechce do fitka a trénují raději venku. Výkonné a pohodlné brusle jsou vybaveny hliníkovým rámem, 84mm kolečky s ILQ 7 ložisky pro vynikající stabilitu a energickou jízdu. Systém stahování Boa® nejen pevně zafixuje nohu, ale můžete ho upravit i během jízdy. Díky novému síťovanému svršku bota parádně sedí a je prodyšná, což vám rozhodně zpříjemní váš trénink. • Tyto brusle se šněrují pomocí systému BOA® Fit, který umožňuje bruslařům dosáhnout brusle rychle a těsně pomocí kolečka.
• Softboot komfortní bota
• Pohodlí a stabilita jsou samozřejmostí díky originálnímu designu K2 SoftBoot® podpořenému stabilizační manžetou Stability Plus Cuff.
• Tuhost a odezva modelu F.I.T. 90 BOA® jsou zajištěny tuhým a responsivním rámem z litého hliníku, který je navržen pro akceleraci, rychlost a kontrolu.
• Tento technologicky nabitý design je doplněn čtyřmi koly o průměru 84 mm a ložisky ILQ-7 pro efektivní plynulý pohyb.

K2 je značka, která přinesla v roce 1993 revoluci do světa inline bruslení představením prvních bruslí s měkkou vnitřní botičkou – tzv. softboot. O více než 25 let později nepřestáva inovovat svou kolekci bruslí pro ženy, muže i děti tak, aby nabídla jen to nejlepší – od pohodového rodinného ježdění, přes každodenní fitness vyjížďky až po profesionální závody. Softboot design zůstává i nadále základním stavebním kamenem celé kolekce.


Velikost EU 39,5
K2 F.I.T. 84 Boa u nás získáte za akční cenu 4990 Kč.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce K2


Top