Spokey SLEEPHIKER Turistická dvouvrstvá karimatka, 180 x 50 x 1,2 cm

Oblíbený výrobek Spokey SLEEPHIKER Turistická dvouvrstvá karimatka, 180 x 50 x 1,2 cm od top značky Spokey jednoduše můžete pořídit u nás teď ve výprodejové akci. Cena již od 219 Kč
Cena: 219 Kč

Dvouvrstvá karimatka 180 x 50 x 1,2 cm Spokey SLEEPHIKER:

protiskluzový povrch zabraňuje klouzání karimatky po podlážce stanu

poskytuje vynikající tepelnou izolaci od země a pohodlný spánek za všech podmínek

je velmi lehká (váží pouze 240 g) a nepředstavuje žádnou zbytečnou zátěž během výletu

Plánujete noc v přírodě nebo v chatě? Mějte na paměti, že kromě spacího pytle je pro pohodlný spánek potřebná i turistická karimatka. Ze všech modelů doporučujeme karimatky, které jsou lehké, poskytují vysoký komfort a vynikající izolaci od země. Karimatka dobře vyrovnává i nerovnosti terénu. Vynikající volbou je karimatka Spokey SLEEPHIKER vyrobená ze dvou vrstev ultralehké a odolné pěny EVA, která váží pouze 240 g a má protiskluzový povrch, který zabraňuje klouzání karimatky po podlážce stanu.

Protiskluzový povrch karimatky

Turistická karimatka Spokey SLEEPHIKER zajišťuje vynikající tepelnou izolaci od země a poskytuje maximální komfort spánku. Je ideálním řešením pro ty, kteří se chtějí kdekoli a kdykoliv cítit jako doma. Je velká (180 x 50 cm), silná (1,2 cm), velmi lehká (240 g) a po srolování nezabírá mnoho místa a nepředstavuje žádnou zbytečnou zátěž. Skvělé se osvědčí během výletu do hor a kempování. Největší výhodnou karimatky Spokey SLEEPHIKER je její protiskluzový povrch, který zabraňuje klouzání karimatky po podlážce stanu.

Lehká a pohodlná pěnová karimatka

Spokey SLEEPHIKER je model vyrobený ze dvou vrstev ultralehké pěny EVA – díky dvouvrstvé struktuře karimatka dobře vyrovnává i nerovnosti terénu! Můžete ji velmi snadno srolovat, uložit do jakéhokoliv zavazadla a mít ji tak vždy po ruce. S karimatkou Spokey SLEEPHIKER si rychle a snadno připravíte místo na spaní.

Parametry:

materiál: pěna EVA

rozměr karimatky: 180 x 50 cm

tloušťka: 1,2 cm

rozměr po složení: 50 x 17 cm

protiskluzová

váha: 240 g

Informace pro velkoodběratele:

balení: 10 ks/kartón

možný prodej po 1 ks

Váha: 0.24000 kg
Délka 180 cm
Spokey SLEEPHIKER Turistická dvouvrstvá karimatka, 180 x 50 x 1,2 cm u nás získáte za akční cenu 219 Kč.

Další produkty z kategorie Karimatky

Další produkty od výrobce Spokey


Top