Spokey INDY Skládací turistická karimatka, 180 x 50 x 1 cm

Žádaný produkt Spokey INDY Skládací turistická karimatka, 180 x 50 x 1 cm s osvědčenou značkou Spokey jednoduše seženete nyní skutečně levně. Nyní lze objednat jen za 305 Kč
Cena: 305 Kč

Skládací karimatka Spokey INDY:

– má zvýšenou mechanickou odolnost a reliéfní vzor, který zlepšuje tepelné parametry karimatky a zabraňuje klouzání spacího pytle

karimatka je složená do praktické kostky a může vám sloužit také jako sedátko

zajišťuje dokonalou izolaci od země

Pokud plánujete noc v přírodě nebo v chatě, je třeba kromě spacího pytle zvolit i správnou karimatku. Jedním z nejlepších řešení je karimatka, která vám poskytne vynikající izolaci od země a zároveň je velmi praktická. Spokey INDY vám umožní cítit se všude jako doma – během horských či víkendových výletu nebo během kempování v přírodě!

Zvýšená mechanická odolnost

Kempování v přírodě je často zkouškou pro naše outdoorové vybavení. Karimatka Spokey INDY je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů (pěna EVA) se speciálním reliéfním vzorem, který zlepšuje její technické parametry – zvyšuje její mechanickou odolnost a zabraňuje sklouznutí spacího pytle. Je to produkt, který vás nikdy nezklame! Její tloušťka (1 cm) poskytuje vynikající vrstvu izolace od země a vyhlazuje terénní nerovnosti. Karimatku Spokey INDY (180 x 50 cm) může používat kdokoliv, bez rozdílu věku.

Skládací karimatka, která může posloužit také jako sedátko

Spokey INDY se skvělé hodí také jako sedátko do přírody nebo k posezení u ohně! Lze ji snadno a rychle složit, díky čemuž nezabírá mnoho místa a lze ji použít jako pohodlné obdélníkové sedátko. Způsob skládání eliminuje nežádoucí rolování, což zvyšuje její komfort používání během spánku. Můžete si ji vzít doslova kamkoliv s sebou!

Parametry:

materiál: pěna EVA

rozměr karimatky: 180 x 50 cm

tloušťka: 1 cm

rozměr po složení: 58 x 14 cm

karimatka s vysokou mechanickou odolností

reliéfní vzor zlepšuje tepelné parametry podložky a zabraňuje klouzání spacího pytle

složená do praktické kostky, může také sloužit jako sedátko

váha: 370 g

Informace pro velkoodběratele:

balení: 20 ks/karton

možný prodej po 1 ks

Váha: 0.37000 kg
Délka 180 cm
Spokey INDY Skládací turistická karimatka, 180 x 50 x 1 cm u nás získáte za akční cenu 305 Kč.

Další produkty z kategorie Karimatky

Další produkty od výrobce Spokey


Top