Spokey QUICK SKIP Kožené švihadlo s ložisky

Tento exkluzivní produkt Spokey QUICK SKIP Kožené švihadlo s ložisky od oblíbené značky Spokey jednoduše můžete pořídit u nás téměř zdarma! Cena od 174 Kč
Cena: 174 Kč

Kožené švihadlo Spokey QUICK SKIP:

– je vyrobeno z přírodní kůže, stejně jako modely používané pro profesionální trénink, což zajišťuje jeho vysokou odolnost a pořádný švih

– má pěnové protiskluzové rukojeti, které perfektně padnou do ruky, zaručují pevné uchopení a nekloužou během cvičení

– umožňuje přizpůsobit délku lanka přesně podle výšky uživatele

– je vybaveno unikátním systémem ložisek

Švihadlo je jedním z nejčastěji používaných fitness vybavení při tréninku. Při skákání přes švihadlo si zdokonalíte nejen koordinaci nohou, ale posílíte si i svaly kolem kotníků, čímž se snižuje riziko jejich zranění. Při skákání se naučíte správně dýchat a kromě toho si zrychlíte metabolismus, zlepšíte svou celkovou kondici a podpoříte funkci srdce i plic. V závislosti na tempu a intenzitě cvičení, trénink se švihadlem může být zaměřen na zeštíhlení, snížení tělesného tuku nebo budovaní svalové hmoty a zlepšení kondice.

Trénujte jako boxeři

Kožené švihadla mají v oblibě špičkoví boxeři, kteří je využívají k zlepšení koordinace a rychlosti pohybu nohou. Model QUICK SKIP je vybaven koženým lankem o délce 280 cm s průměrem 5 mm, které lze snadno a rychle přizpůsobit výšce uživatele. Kožené lanko je těžší ve srovnání s textilními nebo plastovými modely, díky tomu má mnohem rychlejší rotaci a zapojuje do pohybu více svalů, čímž se staví náročnější na cvičení.

Švihadlo je vybaveno unikátním, profesionálním systémem ložisek, díky kterému se lanko během tréninku nezamotává a cvičení je tak dynamické a efektivní. Pěnové protiskluzové rukojeti perfektně padnou do rukou a zajišťují pevné uchopení během tréninku. Tento model bude tak ideální volbou pro pokročilé uživatele i pro ty, kteří chtějí náročný, intenzivnější a komplexnější trénink.

Parametry:

materiál rukojetí: PP, pěna

materiál lanka: odolná, přírodní kůže

délka lanka: 280 cm, nastavitelná

průměr lanka: 5 mm

délka rukojetí: 15 cm

kvalitní ložiska pro rychlejší a plynulejší švih

Informace pro velkoodběratele:

balení: 50 ks/karton

možný prodej po 1 ks

Barva vícebarevná
Spokey QUICK SKIP Kožené švihadlo s ložisky u nás získáte za akční cenu 174 Kč.

Další produkty z kategorie Švihadla

Další produkty od výrobce Spokey


Top