Spokey SHAPE Sada vinylových činek, 0,5 kg, mint

Tento velmi oblíbený produkt Spokey SHAPE Sada vinylových činek, 0,5 kg, mint od odblíbeného výrobce Spokey pořídíte zrovna v akci. V akci od 127 Kč
Cena: 127 Kč

Sada vinylových činek Spokey SHAPE:

– se širokou protiskluzovou rukojetí dokonale padnou do ruky, což zvyšuje pohodlí a bezpečnost cvičení

– jsou vyrobeny z litiny potaženou vinylem, díky čemuž jsou odolné, příjemné do ruky a přilnavější

– vzhledově vypadají skvěle: k dispozici jsou v barevných verzích s různými hmotnostmi, což usnadňuje hledání činek stejné hmotnosti mezi ostatním vybavením

– sada dvou činek: 2x 0,5 kg

Činky jsou jedním z nejoblíbenějších pomůcek používaných pro fitness trénink. Cvičením s činkami můžete efektivně a rychle dosáhnout požadovaných výsledků, jako je posílení svalů, zlepšení kondice a snížení zbytečných kilogramů. Dvě činky Spokey SHAPE jsou nezbytným vybavením každé domácí posilovny. Umožňují provádět mnoho různých cviků a aktivovat tak svalové partie, na kterých vám nejvíce záleží. Jsou k dispozici v jedinečných barevných provedeních lišících se hmotností. Díky tomu si můžete snadno vybrat činky optimálně podle svých individuálních potřeb a snáze je najít mezi ostatními sportovními pomůcky.

Dvě vinylové činky stejné hmotnosti

Činky Spokey SHAPE v klasickém tvaru mají široký a pohodlný úchop pro ruku. Jsou vyrobeny z odolné litiny, díky které vám budou sloužit mnoho let. Jejich tvar zajišťuje praktické, bezpečné a optimální cvičení. Vinylový potah zvyšuje pohodlí a kvalitu cvičení – činky jsou díky němu ještě příjemnější na dotek, více přilnavé a nekloužou ani při intenzivním tréninku. Navíc budou vypadat skvěle ve vaší domácí posilovně! Pastelové barvy a klasický design zaujmou už z dálky a povzbudí vás k tréninku.

Domácí trénink s vášní

Činky mohou tvořit základ našeho tréninku nebo být doplňkem každodenního cvičení v různých disciplínách. Dávají nám nespočet možností, protože nám umožňují přizpůsobit typ a kvalitu tréninku našim očekáváním, předpokladům a schopnostem. Proto jsou ideální jak pro lidi, kteří se sportem teprve začínají, tak pro zkušené profesionály. Sada SHAPE se skládá ze 2 činek o stejné hmotnosti. Dostupnost v různých hmotnostních variantách (od 0,5 do 2 kg) vám umožní zvolit si optimální zátěž pro své tréninkové cíle.

Parametry:

materiál: vinyl, litina

sada dvou kusů 2x 0,5 kg

Informace pro velkoodběratele:

balení: 20 sad/karton

možný prodej po 1 sadě

Váha: 1.00000 kg
Barva vícebarevná
Spokey SHAPE Sada vinylových činek, 0,5 kg, mint u nás získáte za akční cenu 127 Kč.

Další produkty z kategorie Činky

Další produkty od výrobce Spokey


Top