Spokey PUMP PRO Ložiskové švihadlo se závažím

Diskontní produkt Spokey PUMP PRO Ložiskové švihadlo se závažím od populárního výrobce Spokey můžete pořídit právě teď levně. Teď v akci 262 Kč
Cena: 262 Kč

Švihadlo se závažím Spokey PUMP PRO:

– má ložiska, díky kterým se lanko během cvičení nezamotává, a samotný pohyb je plynulý a dynamický

umožňuje nastavit délku lanka během pár vteřin, přesně podle výšky uživatele

ergonomicky tvarované rukojeti s protiskluzovou úpravou, které perfektně padnou do ruky a nekloužou během cvičení

má odnímatelná závaží

je model, který používají i profesionální sportovci

Spokey PUMP PRO, to je švihadlo, které používají při tréninku i profesionálové, mistři bojových umění a boxeři. Model PUMP PRO je o něco těžší než standardní modely, díky čemuž vám umožní intenzivnější trénink. Trénink se švihadlem Spokey PUMP aktivuje svaly celého těla, se zvláštním důrazem na spodní část – lýtka a stehna, a zároveň zrychluje metabolismus, což přináší skvělé výsledky! Takové tréninky vám pomůžou zbavit se přebytečných kil, zeštíhlit postavu a zlepšit vaši celkovou fyzickou kondici.

Trénujte jak profesionálové

Boxerské švihadlo Spokey PUMP PRO je model, se kterým cvičení bude nejen pohodlné, ale především efektivní. S ním si zpestříte váš každodenní trénink. Má ergonomické rukojeti s protiskluzovou strukturou, které perfektně padnou do ruky a během cvičení nebudou vyklouzávat. Ale to není všechno! Švihadlo Spokey PUMP PRO je vybaveno unikátním, profesionálním systémem ložisek, díky kterému se lanko během tréninku nezamotává a pohyb je plynulý a dynamický. Švihadlo má navíc v rukojetích odnímatelná závaží, díky kterým si přizpůsobíte intenzitu tréninku přesně podle vlastních potřeb.

Nový rozměr cvičení se švihadlem

Se švihadlem Spokey PUMP PRO bude každý váš trénink ještě pohodlnější. PUMP je švihadlo, jehož délku lze snadno a rychle přizpůsobit výšce uživatele. Nepotřebujete k tomu žádné jiné nářadí. Samotné lanko je vyrobeno z oceli, díky čemuž se vyznačuje maximální odolnosti. Tréninkem se švihadlem Spokey PUMP PRO zlepšíte svou fyzickou kondici, motorickou koordinaci, posílíte svaly a zbavíte se přebytečných kilogramů.

Parametry:

materiál rukojetí: PP, PVC

materiál lanka: ocel, PU

délka lanka: 300 cm, nastavitelná

průměr lanka: 2,5 mm

délka rukojetí: 13,5 cm

závaží: 2x 100 g, odnímatelná

kvalitní ložiska pro rychlejší a plynulejší švih

Informace pro velkoodběratele:

balení: 40 ks/karton

možný prodej po 1 ks

Barva vícebarevná
Spokey PUMP PRO Ložiskové švihadlo se závažím u nás získáte za akční cenu 262 Kč.

Další produkty z kategorie Švihadla

Další produkty od výrobce Spokey


Top