Spokey PICNIC ZIGZAG Pikniková deka s popruhem, 150 x 180 cm

Tento kvalitní a levný produkt Spokey PICNIC ZIGZAG Pikniková deka s popruhem, 150 x 180 cm s osvědčenou značkou Spokey snadno můžete získat tady a teď za výhodnou cenu! Teď za akční cenu 429 Kč
Cena: 429 Kč

Pikniková deka PICNIC ZIGZAG:

vyrobená ze tří vrstev (polar fleece, PVC pěna a hliníková fólie), díky čemuž zajišťuje vynikající tepelnou izolaci, je voděodolná a zároveň příjemná na dotek

je velká (150 x 180 cm), pohodlná a zároveň lehká

– je tou nejlepší volbou na letní dovolenou u vody a víkendové pikniky pro celou rodinu

Uspořádejte nezapomenutelný piknik s piknikovou dekou Spokey PICNIC ZIGZAG. Je to nejlepší nabídka pro ty, kteří hledají osvědčené řešení, které vám umožní naplno si užít odpočinek na trávě nebo v písku.

Opravdový odpočinek s vášní!

Pikniková deka Spokey PICNIC ZIGZAG je nepostradatelnou součástí vybavení během letního odpočinku! Je vyrobena z polar fleece materiálu, 2 mm PVC pěny a hliníkové fólie. Díky této kombinaci materiálů deka zajišťuje vynikající tepelnou izolaci od země a tvoří bariéru proti vlhkosti. Navíc, spodní vrstva deky je voděodolná! Díky tomu už piknik na nerovném a tvrdém povrchu nebude problémem. Kromě toho hliníková fólie zabraňuje přichytávání zrníček písku a jiných nečistot na spodní stranu deky. Horní vrstva piknikové deky ZIGZAG je velmi měkká a příjemná na dotek. Navzdory svým velkým rozměrům je deka neuvěřitelně lehká a po složení nezabírá mnoho místa – díky tomu ji můžete mít vždy u sebe.

Komfort na pláži i během pikniku

Spokey ZIGZAG se odlišuje jedinečnými vlastnostmi, díky kterým bude každý odpočinek na čerstvém vzduchu naprosto pohodlný! Sázíme na aktivní trávení času, což je pro naše zdraví nesmírně důležité. Bez ohledu na to, kde letos budete trávit váš volný čas, s piknikovou dekou Spokey PICNIC ZIGZAG si budete moct užít bezstarostný víkend či letní dovolenou. Model ZIGZAG se vyznačuje jedinečným designem, který upoutá pozornost a skvělé se hodí jak na písčitou pláž, tak i do parku na trávu. Perfektně se hodí k rychleschnoucímu ručníku Spokey ZIGZAG.

Parametry:

materiál: 100% polar fleece (180 g/m2)

spodní vrstva: 2 mm pěna PVC, hliníková fólie

vodotěsná spodní vrstva

tepelná izolace

rozměr: 150 x 180 cm

rozměr po složení: 38 x 24 x 10 cm

praktický regulovatelný černý pásek

váha: 820 g

deku je možné prát v pračce při teplotě 30°C – nečistit chemicky

Informace pro velkoodběratele:

balení: 20 ks/karton

možný prodej po 1 ks

Váha: 1.19000 kg
Barva vícebarevná
Spokey PICNIC ZIGZAG Pikniková deka s popruhem, 150 x 180 cm u nás získáte za akční cenu 429 Kč.

Další produkty z kategorie Piknikové deky

Další produkty od výrobce Spokey


Top