Spokey PICNIC FLAMINGO Pikniková deka kulatá, průměr 150 cm

Výjimečný kus Spokey PICNIC FLAMINGO Pikniková deka kulatá, průměr 150 cm od populárního výrobce Spokey snadno získáte na našich stránkách skutečně výhodně! Teď za akční cenu 381 Kč
Cena: 381 Kč

Uspořádejte nezapomenutelný piknik s dekou Spokey FLAMINGO je ideální volbou pro ty, kteří hledají osvědčené řešení, aby si vychutnali odpočinek na trávě nebo na písku.

KVALITA

Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky, z toho důvodu dbáme na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality.

Piknikové deky Spokey se vyznačují svým originálním a propracovaným vzhledem. Díky zajímavé grafice, deka upoutá vaši pozornost.

VÝHODY

Piknikovou deku využít jak na pikniku s rodinou nebo přáteli, tak i při relaxaci na pláži. Můžete ji snadno vzít všude, kde si užijete byť chvilku odpočinku.

Hliníkový povlak s vodotěsným PE ve spodní vrstvě deky chrání proti vlhkosti a tepelně izoluje. Deku lze tak rozložit i na mokré trávě.

Po složení deka zabírá málo místa, je lehká a snadno se skladuje. Dlouhý odnímatelný ramenní popruh usnadní její přenášení na rameni, což je obzvláště důležité během výletu s dětmi.

TECHNOLOGIE

Po složení piknikovou deku zajistíte speciální patkou na suchý zip. Deka se vám při přenášení nerozloží.

URČENO

pro pikniky, pláž, koupaliště, letní výlety.

Parametry

materiál: 100% polyester

vnitřní vrstva: 80 g / m2 polyester

spodní vrstva: vodotěsný PE s hliníkovým povlakem

průměr: 150 cm

váha: 500 g

deku je možné prát v pračce při teplotě 30 °C

nečistit chemicky
Barva vícebarevná
Spokey PICNIC FLAMINGO Pikniková deka kulatá, průměr 150 cm u nás získáte za akční cenu 381 Kč.

Další produkty z kategorie Piknikové deky

Další produkty od výrobce Spokey


Top