Spokey EKO SIMPLY Termo taška malá, hnědá, 39 x 15 x 27 cm

Ve slevě tento produkt Spokey EKO SIMPLY Termo taška malá, hnědá, 39 x 15 x 27 cm od top značky Spokey jednoduše pořídíte právě nyní za výhodnou cenu! Aktuálně v akci za 242 Kč
Cena: 242 Kč

8 l termo taška Spokey EKO SIMPLY:

izolační vrstva zabraňuje zahřátí vnitřního obsahu tašky

má dvě kapsy – hlavní komoru na zip a boční dodatečnou kapsičku na suchý zip, která usnadňuje přístup k cenným věcem

je součásti naší řady EKO – vyrobena z ekologických materiálů! K výrobě jedné termo tašky byly použity až 4 plastové láhve

Perfektní společník letních výletů? Ekologická termo taška Spokey EKO SIMPLY se perfektně hodí na pláž, rodinné výlety, pikniky a všude tam, kde si plánujete s sebou vzít spoustu nepostradatelných věcí. Umožňuje přenášet obsah o celkové hmotnosti až 10 kg.

Vsaďte na pohodlí

Termo taška z ekologických materiálu Spokey EKO SIMPLY je velmi lehká, praktická, a zároveň umožnuje přenášet velké množství věcí. Silné a odolné ramenní popruhy umožnují přenášet až 10 kg! Model EKO SIMPLY má velkou vnitřní kapsu uzavíratelnou zipem o objemu přibližně 8 l. Zvenčí se nachází menší kapsa. Můžete do ní uložit potřebné drobnosti, které chcete mít ihned po ruce, jako je telefon, peněženka nebo klíče.

Dokonalá tepelná izolace

Termo taška EKO SIMPLY je vyrobena z recyklovatelného polyesteru (RPET) a vyztužena pěnou PE, což zajišťuje vynikající kvalitu a trvanlivost. Vnitřní hliníková vrstva udržuje chlad a svěžest ovoce, vody a svačiny, a zároveň pomáhá udržovat pořádek uvnitř tašky. EKO SIMPLY byla navržena tak, aby pojala velké množství věcí, a zároveň byla praktickou taškou, kterou si můžete vzít kamkoliv s sebou!

Vyrobena z recyklovatelného plastu!

Po celém světe se produkuje velké množství plastů, které znečišťují naše životní prostředí. Odhaduje se, že do roku 2050, v přepočtu na hmotnost, bude v oceánech více plastů než ryb. Plast je materiál, který se v přírodě rozkládá více než 500 let. Jedná se o globální problém, který společnými silami můžeme ovlivnit. Prvním krokem k záchraně naší planety musí být změna našeho přístupu, našich návyků….a recyklace! Spokey se připojuje k misi ochrany životního prostředí, a proto k výrobě naší linie EKO využíváme recyklovatelné materiály. Na výrobu 1 termo tašky Spokey EKO SIMPLY byly použity 4 plastové láhve.

Unikátní design

Tašky EKO SIMPLY se vyznačují jedinečným vzhledem přizpůsobeným současným trendům. Originální květinový motiv přitahuje pozornost a pomáhá vyjádřit vaši individualitu! Jsme přesvědčení, že tato stylová a vkusná termotaška se stane vaším oblíbeným módním doplňkem. Dobře vyniká na trávě a v písku!

Parametry:

materiál: RPET, pěna PE, hliníková fólie

k výrobě tašky byly použity 4 plastové láhve

rozměry: 39 x 15 x 27 cm

izolační vrstva zabraňuje zahřátí vnitřního obsahu tašky

objem: 8 l

maximální nosnost: 10 kg

Váha: 0.23000 kg
Barva hnědá
Spokey EKO SIMPLY Termo taška malá, hnědá, 39 x 15 x 27 cm u nás získáte za akční cenu 239 Kč.

Další produkty z kategorie Chladící tašky a boxy

Další produkty od výrobce Spokey


Top