Ostrovit Collagen + vitamin C 200g

Oblíbený a kvalitní výrobek Ostrovit Collagen + vitamin C 200g s osvědčenou značkou OstroVit snadno najdete u nás levně. Právě lze objednat jen za 235 Kč
Cena: 235 Kč

Kolagen + Vitamín C se skládá ze dvou účinných látek, které se vzájemně doplňují a jejich suplementace ideálně podpoří činnost osteoartikulárního aparátu, zajistí údržbu svalů a správnou funkci kloubních chrupavek.

Účinné látky:

  • Hydrolyzovaný kolagen je protein, který se nachází v našem těle prakticky ve všech tkáních. Buduje šlachy, kůži, klouby a kosti, zodpovídá za tvorbu synoviální tekutiny, elasticitu a tvrdost chrupavek, hydrataci pokožky a správnou obnovu epidermis, ovlivňuje soudržnost, pevnost a elasticitu pojivové tkáně. Má také jedinečnou schopnost vázat vodu, díky čemuž si pokožka udržuje správnou pevnost, pružnost a napětí.
  • Vitamin C (kyselina L-askorbová) je základní organická chemická sloučenina, která je zodpovědná především za správné fungování pojivové tkáně a kostí. Jeho biologicky aktivní forma – vitamín C, působí jako redukční činidlo a koenzym v několika metabolických drahách lidského těla. Vitamín C je považován za jeden z hlavních antioxidantů.

SLOŽENÍ:

obsahuje: Hydrolyzovaný hovězí kolagen, kyselina L-askorbová (vitamín C), regulátor kyselosti: kyselina citrónová; aromata, barva: karoteny; sladidla: sukralóza, acesulfam K.

DÁVKOVÁNÍ:

Přidejte 10 g (2 odměrky) do 200 ml vody nebo šťávy. Doporučuje se konzumovat 1 porci denně.

Upozornění pro alergiky: Alergeny jsou vyznačeny tučně ve složení produktu.

Upozornění na alergeny: Tento produkt může obsahovat stopy jiných druhů ořechů, arašídů, sezamu, vajec, lepku, korýšů, oříšků a zbytky skořápkových plodů.

Vitamíny a minerály ananas

ve 100 g v 1 dávce 10 g
Vitamín C 5000 mg (6250%*) 500 mg (625%*)

Ostatní a speciální doplňky ananas

ve 100 g v 1 dávce 10 g
Hydrolyzovaný kolagen 87690 mg 8769 mg

Příchuť Ananas
Ostrovit Collagen + vitamin C 200g u nás získáte za akční cenu 235 Kč.

Další produkty z kategorie Ostatní sportovní výživa

Další produkty od výrobce OstroVit


Top