Ostrovit Guarana 90 tablet

Tento nejprodávanější kus Ostrovit Guarana 90 tablet originál od značky OstroVit snadno můžete pořídit právě se slevou! Nabídka od 144 Kč
Cena: 144 Kč

Guarana patří mezi nejsilnější legální stimulanty. Je nenávyková a velice šetrná. Účinky guarany poznali již před staletími různé amazonské kmeny indiánů a využívali ji jako silný povzbuzující prostředek.

Mleté semeno obsahuje přibližně 4% kofeinu, což je téměř 2x tolik než obsahuje káva. Navíc díky obsahu theofylinu a theobrominu působí mnohem déle (až 5 hodin) a účinek není tak agresivní.

Guarana podporuje fyzickou i psychickou vitalitu člověka. Již domorodé indiánské kmeny Jižní Ameriky věděly, že do boje se bez guarany nevydává. Dodává energii v dobách únavy a napětí.

Má vliv na metabolismus tuků, ovlivňuje a napomáhá normalizovat hmotnost. Je velice účinná při redukčních dietách. Podle našich zkušeností lidé pociťují při užívání guarany větší pocit sytosti a tedy menší potřebu doplňování energie nevhodnými potravinami obsahující tzv. rychlé cukry. Je pomocníkem, který nám pomáhá udržovat naši hmotnost pod kontrolou.

Obsahuje kofein, který pomáhá zvýšit bdělost a zlepšit koncentraci a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, podává se i jako digestiv po jídle.

SLOŽENÍ:

obsahuje: Extrakt ze semen guarany (Paullinia cupana) standardizovaný na 22% kofeinu, plniva: fosforečnan vápenatý, mikrokrystalická celulóza, protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý.

DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 1 tabletu denně s jídlem.

Ostatní a speciální doplňky

v 1 tabletě
Guarana extrakt 500 mg
z toho kofein 110 mg

Barva vícebarevná
Ostrovit Guarana 90 tablet u nás získáte za akční cenu 141 Kč.

Další produkty z kategorie Stimulanty a energizéry

Další produkty od výrobce OstroVit


Top