Ostrovit Glucosamine + MSM + chondroitine powder 150g natural

Žádaný produkt Ostrovit Glucosamine + MSM + chondroitine powder 150g natural s osvědčenou značkou OstroVit snadno naleznete u nás opravdu výhodně. Ceny již od 306 Kč
Cena: 306 Kč

OstroVit Glukosamin + MSM + Chondroitin je vysoce kvalitní doplněk stravy, který je zdrojem glukosaminu, chondroitinu, MSM, ale i kyseliny hyaluronové a vitamínu C. Jedná se o přípravek s přírodní chutí, dostupný v práškové formě. Je to produkt vytvořený pro sportovce a lidi, kteří se vyznačují zvýšenou poptávkou po cenných sloučeninách.

Zdroj cenných látek – Denní dávka doplňku stravy dodá tělu 1170 mg glukosamin sulfátu 2KCL, 2000 mg methylsulfonylmethanu, dále 1200 mg chondroitin sulfátu, 135 mg kyseliny hyaluronové a 999 mg vitamínu C.
Přirozená chuť produktu potěší patra.

1 porce = 2,5 odměrky = 2,5 g.

Účinnost – Jedno balení přípravku obsahuje 60 porcí přípravku.

Pohodlná forma – Přípravek dostupný ve formě prášku zajišťuje bezproblémové zásobování doplňkem stravy a je ideální pro osoby, které mají potíže s polykáním tablet. Stačí smíchat část produktu s vodou a je připraven!

OstroVit Glukosamin + MSM + Chondroitin – komplexní zdroj cenných látek

Glukosamin – organická chemická sloučenina, která je aminoderivátem glukózy. Jde o látku, která se v těle syntetizuje v malém množství a s věkem se schopnost její tvorby snižuje. Sloučeninu však lze tělu dodávat potravou – Látka se nachází v mořských plodech – v chitinových krunýřích korýšů a také ve formě doplňků stravy. OstroVit využívá glukosamin sulfát, tedy formu sloučeniny, která je považována za biologicky nejdostupnější, což má pozitivní vliv na kvalitu a vstřebatelnost doplňku stravy.

MSM – methylsulfonylmethan – organická sloučenina síry. Jde o látku přirozeně se vyskytující v živočišných organismech a rostlinách, která se vyznačuje vynikající rozpustností ve vodě. MSM se běžně vyskytuje v potravinách, ale vzhledem k tomu, že látka je velmi citlivá na změny teplot a sluneční záření, dokáže lidské tělo využít a vstřebat jen malé množství složky.

Chondroitin – organická sloučenina patřící do skupiny mukopolysacharidů. Jde o endogenní látku, přirozeně produkovanou v lidském těle, jejíž obsah v těle s věkem klesá. Tato složka se však vyskytuje také v některých potravinách a také v doplňcích stravy. OstroVit využívá chondroitin sulfát, formu sloučeniny, která se vyznačuje nejvyšší biologickou dostupností mezi dostupnými formami chondroitinu.

Kyselina hyaluronová – organická chemická sloučenina, která je polysacharidem ze skupiny glykosaminoglykanů. Jde o látku, která je v lidském těle součástí mezibuněčné matrix dermis a je hlavní složkou synoviální tekutiny. OstroVit využívá hyaluronát sodný – derivát kyseliny hyaluronové ve formě sodné soli, tedy formy přirozeně se vyskytující mezi organismy, která má pozitivní vliv na biologickou dostupnost sloučeniny.

Vitamin C – také označovaný jako kyselina askorbová, jde o organickou chemickou sloučeninu ze skupiny polyhydroxylalkoholů. Jde o ve vodě rozpustný vitamín, který jako exogenní látka musí být tělu dodáván zvenčí. Vitamin C najdeme především v čerstvé zelenině a ovoci – Látka se nachází mj. v černém rybízu, jahodách, kiwi, dále v paprikách, růžičkové kapustě a zelí.

Vlastnosti složek obsažených v OstroVit Glukosamin + MSM + Chondroitin

Vitamin C podporuje normální tvorbu kolagenu pro zajištění optimální funkce cév, kostí, chrupavek a dásní, ale i zubů a kůže. Látka také přispívá k udržení správného energetického metabolismu a správné činnosti nervové soustavy. Vitamin C také pomáhá snižovat pocit únavy a vyčerpání, podporuje správnou funkci imunitního systému a navíc přispívá k udržení správných psychických funkcí a ochraně buněk před oxidativním stresem.

SLOŽENÍ:

obsahuje: viz tabulka parametrů

DÁVKOVÁNÍ:

Dávku 2,5 g (2,5 odměrky) rozmíchejte ve 100 – 150 ml vody. Konzumujte 3 porce denně. Použijte prosím odměrku, která je součástí balení (1 ml).

UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada (náhrada) pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nekonzumujte, pokud jste alergičtí na některou ze složek produktu. Přípravek by neměly používat děti, těhotné ženy a kojící matky. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nepoužívat u osob, které jsou náchylné k tvorbě ledvinových kamenů nebo trpí ledvinovými kameny. Výrobek je určen pro dospělé. Skladujte při teplotě 15-25°C v uzavřeném obalu, v suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Vitamíny a minerály

ve 100 g v 1 dávce 2,5 g
Vitamín C 13320 mg (16650%*) 333 mg (416%*)

Ostatní a speciální doplňky

ve 100 g v 1 dávce 2,5 g
Glukosamin sulfát 15600 mg 390 mg
Chondroitin sulfát 16000 mg 400 mg
Kyselina hyaluronová 1800 mg 45 mg
MSM – methylsulfonylmethan 26680 mg 667 mg

Barva vícebarevná
Ostrovit Glucosamine + MSM + chondroitine powder 150g natural u nás získáte za akční cenu 294 Kč.

Další produkty z kategorie Ostatní sportovní výživa

Další produkty od výrobce OstroVit


Top