BrainMax Hydrolyzovaný GrassFed Collagen 200g

Tento kvalitní a levný kus BrainMax Hydrolyzovaný GrassFed Collagen 200g od známého výrobce BrainMax snadno seženete nyní za výprodejovou cenu. Akční cena již od 359 Kč
Cena: 359 Kč

Hydrolyzovaný kolagen bohatý na kolagen I. a III. typu. V těle působí jako stavební materiál, který tvoří 30% všech bílkovin. Kolagen je obsažen kostech, pokožce, ve svalech a vlasech, v očích i cévách. Proces hydrolyzace zajišťuje vyšší biologickou dostupnost, protože jsou velké molekuly kolagenu rozloženy na menší kolagenové peptidy. Ty mnohem lépe pronikají do buňky.

Co jsou kolagenní peptidy?

Kolagen je nejhojněji zastoupená bílkovina vyskytující se v našem těle. Je součástí kloubů, svalů, šlach, vazů, ale také pokožky. Kolagen je také součástí trávicího systému i cév. Produkce kolagenu v našich tělech s věkem klesá, proto je vhodné tento protein doplňovat. Hydrolyzovaný kolagen je biologicky dostupnější, protože prochází procesem hydrolyzace, kdy jsou jednotlivé proteiny „rozbity” na menší kolagenové peptidy, které buňka snadno přijme.

Kolagenní peptidy z volně pasoucích se krav

Hovězí kolagen pochází ze skotu krmeného trávou z Dánska. Ten je kvalitnější, protože zvířata mají prostor k pohybu a nejsou krmeny krmnými směsmi. Skot se na pastvách krmí trávou, pro kterou byl jejich trávicí systém navržen. Jejich kosti, klouby a šlachy zůstávají pevné, zdravé a díky tomu se z nich extrahuje kvalitnější kolagen.

Proces hydrolýzy

Hydrolyzovaný kolagen je rozložen na menší kolagenové peptidy, tím se navyšuje jeho biologická dostupnost. Kolagenní peptidy jsou řetězce aminokyselin, které lépe procházejí skrz trávicí trakt.

SLOŽENÍ:

obsahuje: 100% hydrolyzovaný kolagen z krav krmených trávou. Výživové údaje na 100 g: Tuky: < 0,1 g, sacharidy 0 g, bílkoviny: > 98 g.

DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 2 vrchovaté čajové lžičky kolagenu (12 g) rozmíchejte s vodou nebo džusem.

UPOZORNĚNÍ

Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Dodržujte zdravý životní styl.

Ostatní a speciální doplňky

ve 100 g v 1 dávce 12 g
Hydrolyzovaný kolagen 100000 mg 12000 mg

Barva vícebarevná
BrainMax Hydrolyzovaný GrassFed Collagen 200g u nás získáte za akční cenu 359 Kč.

Další produkty z kategorie Ostatní sportovní výživa

Další produkty od výrobce BrainMax


Top