SizeandSymmetry Arašídové máslo 500g

Tento nejprodávanější produkt SizeandSymmetry Arašídové máslo 500g značky Sizeandsymmetry můžete najít zde teď za výhodnou cenu! Cena již od 219 Kč
Cena: 219 Kč

Arašídové máslo – opravdová pochoutka! Arašídové máslo s kokosem a medem obsahuje pouze to nejkvalitnější kakao, které je dnes považováno za velmi silný antioxidant, ale také na vitamíny bohatý včelí med a kokosový tuk se zastoupení MCT mastných kyselin nemetabolizujících se na tělesný tuk. Chcete-li tak ochutnat opravdovou ořechovo-kakaovou pochoutku, toto arašídové máslo je tou ideální volbou.

Jak máslo vyrábíme?

Za sucha pražené arašídové máslo v čokoládové příchuti obohacené o benefity kokosového oleje a přírodního medu je opravdovým lákadlem a všech milovníků zdravé alternativy čokolády. Přirozená kakaová chuť v kombinaci jemnosti medu, kokosového oleje a kvalitních arašídů nabízí chuť, kterou jsme doposud u arašídových másel neměli možnost poznat.

Arašídové máslo Sizeandsymmetry v čokoládové příchuti obsahuje vysoký podíl kvalitních rostlinných tuků s minimálním zatížením nasycenými tuky – mastnými kyselinami. Obsahuje převahu mononenasycených a polynenasycených mastných kyselin z řad omega 3 a omega 6, které mají výrazné zdravotní benefity, dokáží snižovat celkový i LDL cholesterol, a brání tak rozvoji kardiovaskulárních a zánětlivých onemocnění. Je také bohatým zdrojem zdravých tuků, které snižují celkový objem stravy nutné k pokrytí energetických potřeb, a mohou velmi vhodně ve vašem jídelníčku nahradit tuky pocházející z nevhodných zdrojů.

Upozornění: Neobsahuje žádné přidané látky (soli, oleje, konzervanty). Skladujte na suchém a tmavém místě. Olej na povrchu je přirozeným jevem.

Nutriční hodnoty SizeandSymmetry Arašídové máslo 500g – Kakao, Kokos, Med:

ve 100g
Energetická hodnota 2655,7 kJ
635,8 kcal
Tuky 60,9 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 12,5 g
Sacharidy 18,3 g
Z toho cukry 2,9 g
Bílkoviny 13,4 g
Sůl 0 g
Vláknina 6,2 g

Složení:

100% nasucho pražené arašídy 81 %, včelí med, kokosový olej, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku.

Alergeny:

Vyznačeny tučně ve složení produktu. Může obsahovat jiné skořápkové plody.

Příchuť Kakao, Kokos, Med
SizeandSymmetry Arašídové máslo 500g u nás získáte za akční cenu 219 Kč.

Další produkty z kategorie Ostatní sportovní výživa

Další produkty od výrobce Sizeandsymmetry


Top