GymBeam Stahovací páska na biceps BFR

Velmi žádaný výrobek GymBeam Stahovací páska na biceps BFR od odblíbeného výrobce GymBeam snadno získáte zde teď právě opravdu levně! Akční ceny od 249 Kč
Cena: 249 Kč

Stahovací páska na biceps BFR je vysoce komfortní pomůcka, která slouží k efektivnímu posilování bicepsových svalů. Její použití je snadné. Stáhne se kolem bicepsu, čímž se v dané oblasti omezí průtok krve. Tato schopnost se pak využívá s cílem zefektivnění tréninku na růst svalů. Páska je vyrobena z kombinace polyesteru a latexu, která pevně drží a je příjemná na kůži.

Stahovací páska na biceps BFR je praktická pomůcka pro efektivní trénink bicepsů a růst svalů

Stahovací páska na biceps BFR je praktická tréninková pomůcka, která funguje na systému BFR (Blood Flow Restriction). Jedná se o typ tréninku, který je založený na lokálním omezení průtoku krve. Tato metoda se v současnosti nadále zkoumá pro její možné pozitivní účinky k vytvoření prostředí, které by podporovalo růst svalů (svalovou hypertrofii). To znamená, že byste skvělých výsledků teoreticky mohli dosáhnout i při menším úsilí a použití nižších vah. A to ocení každý, kdo touží po pořádně namakaných bicepsech.

Velkou výhodou těchto stahovacích pásek je jejich materiál. Jsou vyrobeny z kombinace polyesteru a latexu. Díky tomu jsou maximálně pevné, pružné a také příjemné na těle. Nemusíte tak mít obavy, že by vás při cvičení dřely nebo byly na pokožce jakkoliv jinak nepříjemné. Budete se tak moci bez problému soustředit na trénink a zvládnete dát do každé série maximum. Stačí si jen nastavit na těle ideální obvod a může se cvičit. Kromě bicepsů se dají využít i na další partie, jako jsou předloktí či nohy.

Stahovací páska na biceps BFR a její výhody

  • praktická pomůcka pro BFR (Blood Flow Restriction) trénink
  • snadno se nastavuje
  • pomáhá efektivně procvičit bicepsy a další partie
  • ideální pro sportovce, kterým jde o růst svalů
  • v balení jsou 2 kusy

Materiál

polyester, latex

Velikost

60 x 5 cm

Barva černá
GymBeam Stahovací páska na biceps BFR u nás získáte za akční cenu 249 Kč.

Další produkty z kategorie Fitness opasky

Další produkty od výrobce GymBeam


Top