GymBeam Mikronizovaný kreatin monohydrát (100% Creapure) 500 g

Akční a ve slevě produkt GymBeam Mikronizovaný kreatin monohydrát (100% Creapure) 500 g od top značky GymBeam můžete pořídit tady a teď téměř zdarma. Nabídky od 509 Kč
Cena: 509 Kč

Mikronizovaný kreatin monohydrát Creapure® je 100% čistý kreatin monohydrát, který je mikronizovaný na malé částice, což zaručuje perfektní rozpustnost v jakémkoliv nápoji. Pomáhá zvyšovat silový a fyzický výkon.

Mikronizovaný kreatin monohydrát – 100% čistý kreatin monohydrát Creapure®, který zvýší silový výkon a dává energii

Mikronizovaný kreatin monohydrát Creapure® je 100% mikronizovaný, čistý a laboratorně testovaný kreatin monohydrát, který je jakojediný kreatin vyráběný v rámci EU v Německu. Nenacházejí se v něm žádné přidané látky, které mohou vzniknout při výrobě kreatinu, a dokonce ani sacharidy. Díky své struktuře se dokáže účinná látka 100% rozpustit, což způsobuje, že mikronizovaný kreatin monohydrát jevelmi snadno a rychle vstřebatelný.

Kreatin je v těle potřebný pro dodávání fosfátových skupin k regeneraci ATP a slouží i jako zásoba buněčné energie pro svaly.Má schopnostokamžitě doplnit energiia oddálit energetickou krizi, která může nastat při náročných trénincích. Zároveň zvětšuje objem svalových buněk a pomáhá zvýšit silový a fyzický výkon. Dávkování mikronizovaného kreatinu monohydrátu je menší než u klasického kreatinu právě díky jeho 100% čistému složenía lehké vstřebatelnosti.

Mikronizovaný kreatin monohydrát (100% Creapure®) a jeho výhody

  • 100% čistý, mikronizovaný kreatin monohydrát
  • neobsahuje žádné přidané látky ani sacharidy
  • je velmi rychle a snadno vstřebatelný
  • zajišťuje rychlou obnovu ATP, okamžitou použitelnou energii pro svaly
  • zvyšuje silový a fyzický výkon

Složení

Bez příchutě: kreatin monohydrát (100% Creapure®).

Pomeranč: kreatin monohydrát (100% Creapure®), regulátor kyselosti (kyselina citrónová, kyselina jablečná), aroma, barvivo (betakaroten), sladidlo (sukralóza).

Citron limetka: kreatin monohydrát (100% Creapure®), regulátor kyselosti (kyselina citrónová, kyselina jablečná), aroma, barvivo (spirulina), sladidlo (sukralóza).

Dávkování

Smíchejte 1 odměrku (5 g) s 250ml vody. Užívejte 1-2x denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty (bez příchutě) 100 g 1 dávka (5 g)
Mikronizovaný kreatin monohydrát 100 g 5 g
Nutriční hodnoty (pomeranč) 100 g 1 dávka (5 g)
Mikronizovaný kreatin monohydrát 83,4 g 4,17 g
Nutriční hodnoty (citron limetka) 100 g 1 dávka (5 g)
Mikronizovaný kreatin monohydrát 83,4 g 4,17 g

Upozornění

Výrobek není náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte v suchu, chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Příchuť citrón limetka
GymBeam Mikronizovaný kreatin monohydrát (100% Creapure) 500 g u nás získáte za akční cenu 509 Kč.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce GymBeam


Top