GymBeam Nastavitelný kettlebell 3,4–18 kg

Tento zlevněný kus GymBeam Nastavitelný kettlebell 3,4–18 kg od známého výrobce GymBeam snadno najdete zde teď právě téměř zdarma! Nyní pořídíte jen za 2649 Kč
Cena: 2649 Kč

Nastavitelný kettlebell 3,4–18 kg je pomůcka pro domácí trénink, se kterou efektivně procvičíte celé tělo. Velkou výhodou je možnost nastavit si zátěž mezi 3,4–18 kg, díky čemuž nemusíte pořizovat více kettlebellů. Je vyrobený z kombinace železa a ABS, což zaručuje maximální odolnost.

Nastavitelný kettlebell 3,4–18 kg – pomůcka pro domácí silový trénink, se kterou procvičíte celé tělo

Nastavitelný kettlebell 3,4–18 kg je velmi praktická pomůcka pro silový i kardio trénink, která by neměla chybět ve výbavě vašeho domácího fitka. Díky volitelné zátěži nahradí několik dalších kettlebellů, čímž doma ušetříte mnoho místa. Nastavení váhy je snadné, stačí povytáhnout a pootočit bezpečnostní zarážku a přidat, nebo ubrat kotouče. Až dosáhnete cílené hmotnosti kettlebellu, zarážku otočením uzamčete a můžete se pustit do tréninku.

Pro ty, co se s kettlebellem ještě nesetkali, si tato pomůcka zaslouží alespoň základní představení. Jedná se o závaží připomínající dělovou kouli s držadlem, které umožňuje snadnou manipulaci. Můžete jej chytit oběma rukama, nebo jen jednou, záleží na tom, kterou partii chcete procvičit. V domácím prostředí vám může do jisté míry nahradit i činku s nižší zátěží, neboť se s ním dají dělat dřepy, mrtvé tahy, přemístění, tlaky i trhy, zapomenout však nesmíme ani na oblíbené kettlebell swingy.

Díky odolnému materiálu, který je tvořený železem a ABS, je kettlebell velmi odolný, takže vám bude skvěle sloužit mnoho let. Držadlo má optimální šířku, což umožňuje pevný úchop. Nemusíte mít tedy strach, že vám při cvičení vyklouzne z ruky.

Nastavitelný kettlebell 3,4–18 kg a jeho výhody

  • je praktickou pomůckou pro domácí silový i kardio trénink
  • má nastavitelnou zátěž v rozsahu 3,4–18 kg
  • je vyrobený ze železa a ABS
  • dá se využít na dřepy, mrtvé tahy, tlaky, trhy či swingy

Nastavitelný kettlebell 3,4–18 kg a jeho vlastnosti

Délka Šířka Výška
20 cm 23 cm 27 cm

Hmotnost kotoučů

Kotouč Hmotnost
1. Kotouč 2,1 kg
2. Kotouč 2,5 kg
3. Kotouč 2,7 kg
4. Kotouč 2,7 kg
5. Kotouč 2,5 kg
6. Kotouč 2,1 kg

Barva černá
GymBeam Nastavitelný kettlebell 3,4–18 kg u nás získáte za akční cenu 2649 Kč.

Další produkty z kategorie Kettlebell

Další produkty od výrobce GymBeam


Top