GymBeam Podložka Yoga Mat Dual Grey/Yellow

Výjimečný a žádaný produkt GymBeam Podložka Yoga Mat Dual Grey/Yellow od výrobce GymBeam seženete zde teď levně! Cena od 439 Kč
Cena: 439 Kč

Podložka Yoga Mat Dual je oboustranná pomůcka na různé typy tréninků. Má protiskluzový povrch a je vyrobena z ekologického TPE materiálu. Dá se tak snadno recyklovat a pyšní se vysokou kvalitou. Tato podložka se hodí na jógu, trénink s vlastní váhou, strečink či různé relaxační aktivity.

Podložka Yoga Mat Dual – oboustranná pomůcka na cvičení, vyrobená z ekologického TPE materiálu

Podložka Yoga Mat Dual by měla patřit k povinné výbavě každého milovníka jógy, pilates, tréninku s vlastní váhou nebo jiných protahovacích či posilovacích cvičení. Je to proto, že vám pomůže se zlepšením flexibility a stability, ale také s tvarováním vaší postavy. Velkým plusem této podložky je také to, že je vyrobena z ekologického TPE materiálu.

Ten je plně recyklovatelný a pyšní se vysokou kvalitou, která této podložce propůjčuje jedinečné vlastnosti. Hodí se i na různé relaxační aktivity. Pokud se ji však rozhodnete využít aktivně, poskytne vám dostatečnou stabilitu díky svému texturovanému protiskluzovému povrchu. Navíc potěší i nadstandardní délkou, a to díky rozměrům 183 x 61 x 0,6 cm.

Podložka Yoga Mat Dual

  • praktická podložka na cvičení
  • hodí se na cvičení jógy, pilates a podobných aktivit
  • je vyrobena z ekologického TPE materiálu
  • má protiskluzový povrch
  • pomůže se zlepšením flexibility, stability a tvarováním postavy
  • je také vhodná k relaxaci
  • má nadstandardní velikost

Rozměry

183 x 61 x 0,6 cm

Materiál

TPE – ekologická pěna

Barva šedá
GymBeam Podložka Yoga Mat Dual Grey/Yellow u nás získáte za akční cenu 439 Kč.

Další produkty z kategorie Podložky na cvičení

Další produkty od výrobce GymBeam


Top