Spokey SCALES BASIC Ketl-bel plastová činka 8 kg

Velmi žádaný výrobek Spokey SCALES BASIC Ketl-bel plastová činka 8 kg od populárního výrobce Spokey jednoduše můžete pořídit zde za výprodejovou cenu! Nyní lze objednat jen za 476 Kč
Cena: 476 Kč

Ketl-bel plastová činka Spokey SCALES BASIC:

– rukojeť pro snadnější a pohodlnější zvedání činky,

– vyrobená z plastu, který poskytuje dodatečnou ochranu před možným poškozením podlahy během domácího cvičení,

– naplněná těžkým pískem,

– dostupná v 5 různých hmotnostech a barvách (2 kg, 3 kg, 4 kg, 6 kg a 8 kg).

Ketl-bel je činka, která vám umožňuje vykonávat nejrůznější silové tréninky – počínaje kyvadlovým pohybem, přes tzv. „mrtvý tah“, až porůzné formy swingu. Taková cvičení vyžadují od našich svalů stále napětí, díky čemuž cvičení s ketl-belem přináší velmi rychlé výsledky. Pravidelné cvičení s ketl-belem Spokey SCALES BASIC zvyšuje pružnost těla, zlepšuje celkovou kondici, urychluje spalování tuků a růst svalové hmoty.

Ideální fitness vybavení pro domácí silový trénink

Činka Spokey SCALES BASIC je vyrobena z plastu a naplněná těžkým pískem. Díky tomu, že je ketl-bel vyrobený z plastu, chrání vaši podlahu před nežádoucím poškozením během cvičení. Pro pohodlnější cvičení a snadnější přenášení je činka ketl-bel Spokey SCALES BASIC vyrobená s úchytem. Díky různým hmotnostním variantám, si můžete zvolit takovou hmotnost, která je ideální pro vás:

– 2 kg

– 3 kg

– 4 kg

– 6 kg

– 8 kg

Ketl-bel Spokey SCALES BASIC je vynikajícím fitness vybavením pro domácí trénink. Skvělé se hodí jak pro úplně začátečníky, tak i pro zkušené sportovce.

Parametry:

materiál: PE

výplň: těžký písek

hmotnost: 8 kg
Barva vícebarevná
Spokey SCALES BASIC Ketl-bel plastová činka 8 kg u nás získáte za akční cenu 487 Kč.

Další produkty z kategorie Kettlebell

Další produkty od výrobce Spokey


Top