GymBeam Dóza na jídlo Fit Prep Black

Ve slevě výrobek GymBeam Dóza na jídlo Fit Prep Black od kvalitní značky GymBeam snadno seženete tady teď opravdu levně! Nabídka od 95 Kč
Cena: 95 Kč

Dóza na jídlo Fit Prep je praktická pomůcka pro každého člověka, který se stravuje zdravě a rád si s sebou nosí vlastní nakrabičkovaná jídla. Uzavíratelná dóza dobře těsní, takže nemusíte mít strach, že by vám z ní jídlo vypadlo. Navíc má vnitřní rozdělovače, díky kterým si můžete dát zvlášť maso nebo jeho rostlinnou alternativu, přílohu i omáčku či salát bez obav, že by se vám vše smíchalo.

Dóza na jídlo Fit Prep nesmí chybět žádnému fandovi zdravého stravování a krabičkování, obsahuje vnitřní rozdělovač, který zabraňuje smíchání

Dóza na jídlo Fit Prep je praktická pomůcka, kterou by měl mít doma každý milovník krabičkování a zdravého stravování. Díky této vychytávce máte jistotu, že budete mít vždy po ruce lahodné jídlo z kvalitních surovin, které jste použili. Snadno tak můžete mít pod kontrolou svůj denní kalorický příjem, což oceníte nejen při hubnutí a předsoutěžní přípravě.

Dělená krabička na jídlo má praktický zacvakávací uzávěr, který spolehlivě těsní. Nestane se tak, že by se vám z ní například vysypal oblíbený kuskus nebo vytekla omáčka k masu. Pokud nemáte rádi, když se všechny komponenty pokrmu smíchají, potěší vás jistě i vyjímatelný rozdělovač. Díky němu si můžete dát zvlášť třeba maso, přílohu i salát a vychutnat si každou část samostatně. Tento rozdělovač navíc umožňuje ohřát v mikrovlnce jen část pokrmu. Snadno tak vyjmete třeba část se salátem, který chcete studený, a zbytek ohřejete. Tím si zajistíte maximální chuťový zážitek, a to dokonce i při jedení z krabičky. Součástí balení je samozřejmě i lžička. Není totiž nic horšího, než když si pracně připravíte jídlo na druhý den a zjistíte, že ho nakonec nemáte čím jíst.

Není důležité, jestli s krabičkováním začínáte nebo už ho máte v malíčku. Tyto praktické dózy jsou ideální pro každého fandu zdravého jídla. Můžete si je vzít s sebou do práce, školy, na cesty či sportovní výlety. A pokud se vám stává, že vás hned po cvičení přepadne nesnesitelný hlad, můžete si do ní připravit své potréninkové jídlo, které si pak můžete hned sníst. A jednoduchá je i údržba krabiček. Můžete je dát do myčky, takže s jejich čištěním nebudete mít sami prakticky žádnou práci.

Máte pocit, že vám jedna krabička nestačí? Pak si můžete pořídit celý set i s praktickou taškou, do které se vám vejde jídlo na celý den.

Dóza na jídlo Fit Prep a její výhody

  • praktická uzavíratelná krabička na jídlo
  • obsahuje vyjímatelné rozdělovače na jednotlivé komponenty
  • součástí je i lžička na jídlo
  • je vyrobena z odolného polypropylenu
  • může se dát do myčky i mikrovlnky
  • ideální na jídlo do práce, školy či na výlety

Materiál

PP (Polypropylen)

Barva černá
GymBeam Dóza na jídlo Fit Prep Black u nás získáte za akční cenu 95 Kč.

Další produkty z kategorie Ostatní fitness nářadí

Další produkty od výrobce GymBeam


Top