GymBeam Kreatin CAPS – 100 % Creapure 120 kaps.

Ve slevě tento kus GymBeam Kreatin CAPS - 100 % Creapure 120 kaps. od známé značky GymBeam jednoduše můžete získat na našich stránkách teď právě v akci! Cena již od 329 Kč
Cena: 329 Kč

Kreatin CAPS – 100% Creapure® jsou praktické kapsle obsahující kreatin monohydrát v křišťálově čisté formě bez balastních látek. Pyšní se nejvyšším stupněm kvality a jsou určeny ke zvýšení intenzivních krátkodobých sportovních výkonů. Ve světě fitness patří mezi nejlépe prozkoumané doplňky stravy, které zná každý sportovec nebo kulturista. Výhodou kapslové formy je, že se nemusí rozpouštět ve vodě.

Kreatin CAPS – 100% Creapure® – praktické kapsle s obsahem nejkvalitnějšího kreatin monohydrátu pro podporu výkonu

Kreatin CAPS – 100% Creapure® je specifická forma kreatin monohydrátu s označením Creapure®. Jedná se o účinný doplněk stravy, který zvyšuje fyzickou výkonnost během krátkých po sobě jdoucích intervalů intenzivního tréninku. Podmínkou je však příjem 3 g denně. To vám může pomoci například zvednout o něco těžší váhu na čince nebo provést více opakování cviku, což následně může pomoci i při růstu svalové hmoty a síly. Kromě toho můžete díky kreatinu déle sprintovat, intenzivněji trénovat nebo zlepšit svůj celkový sportovní výkon. Kreatin CAPS – 100% Creapure® je vhodný pro ženy, muže, začátečníky i profesionální sportovce.

Ocení ho zejména siloví a vytrvalostní sportovci, příznivci crossfitu, bojových sportů nebo HIIT. Přínosný může být také pro sportovce, jejichž výkon vyžaduje výbušnost, nebo hráče týmových sportů, jako je fotbal, hokej nebo basketbal. Navíc se může pyšnit křišťálově čistým složením bez balastních látek. Díky tomu se může pochlubit nejvyšším stupněm kvality, který je zaručen i vysokými standardy monitorování a kontroly výroby či analytických postupů. Jeho velkou výhodou je také praktická forma kapslí, díky níž si jej můžete vzít s sebou, ať už jdete kamkoli. Nemusíte jej pracně rozpouštět ve vodě a jeho užívání je velmi snadné a rychlé, což se hodí například při cestování.

Kreatin CAPS – 100 % Creapure® a jeho výhody

  • je 100% kreatin monohydrát
  • pyšní se označením Creapure®, které zaručuje špičkovou kvalitu
  • nabízí nejčistší složení
  • jde o nejkvalitnější kreatin monohydrát na trhu
  • při dostatečném příjmu zvyšuje fyzickou výkonnost při intenzivním cvičení
  • může pomoci déle sprintovat nebo intenzivněji trénovat
  • je vhodný pro muže i ženy
  • ocení ho siloví i vytrvalostní sportovci nebo hráči kolektivních sportů
  • má praktickou formu kapslí, která usnadňuje jeho užívání

Složení

Kreatin monohydrát Creapure®, plnidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavá látka (stearát hořečnatý), kapsle hypromelózy.

Dávkování

Užívejte 3 kapsle denně.

Tabulka nutričních hodnot

Výživa 3 kapsle *RDI
Kreatin monohydrát Creapure® 1950 mg **

**Referenční příjem pro dospělého člověka není stanoven.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není náhradou pestré a vyvážené stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte na suchém místě mimo dosah přímého slunečního záření při pokojové teplotě.

Barva vícebarevná
GymBeam Kreatin CAPS – 100 % Creapure 120 kaps. u nás získáte za akční cenu 329 Kč.

Další produkty z kategorie Kreatin

Další produkty od výrobce GymBeam


Top