TMX Trigger Original – masážní pomůcka

Velmi žádaný výrobek TMX Trigger Original - masážní pomůcka od známého výrobce snadno můžete získat teď se slevou! Akční cena již od 490 Kč
Cena: 490 Kč

Tato masážní pomůcka od TMX pomáhá léčit a ulevovat od bolesti svalů v hlavních svalových skupinách, jako jsou lýtka, nohy, hýždě a chodidla. Vyrobeno ze 100% bukového dřeva. • pro léčbu a ulevování od akutní bolesti
• Podporuje krevní oběh a pomáhá rychlému zotavení svalů
• Zlepšuje pohyblivost a ulevuje od napětí
• Vyrobeno ze 100% bukového dřeva
• Pro sport, cestování, kancelář a domov
• Vhodné pro téměř všechny části těla, zejména ideální pro velké svalové skupiny, jako jsou nohy, hýždě a lýtka
• Včetně bezplatné aplikace pro dodatečné cvičení (v angličtině)
• Rozměry 7x7x6 cm

Trpíte bolestmi svalů v krku, ramenou, zádech, pažích a nohách způsobenými dlouhým sezením, intenzivním tréninkem nebo nesprávným zatížením? To může vést k rozvoji zatuhlých svalů a jejich zahušťování, což způsobuje nepříjemné bolestivé napětí v těle. Chcete tyto nepříjemnosti řešit sami? Pak je TMX Trigger Original, to co hledáte. Umožní vám specificky aktivovat bolestivé body v těle pro příjemné ulevání od bolesti. Hlava o průměru 3 cm funguje jako palec fyzioterapeuta, snižující svalové napětí pomocí bodové, dlouhodobé a hluboké akupresury. Cílený tlak tlačítka trigger body podporuje krevní oběh a zajišťuje rychlejší regeneraci svalů a tkání. Jinými slovy, s tímto nástrojem Trigger Tool si můžete léčit svalové bolesti sami.
Nástroj na masáž trigger point kdekoliv

Lidé s chronickou bolestí nebo neustálým napětím mohou používat masážní nástroj kdekoliv, ať už v kanceláři, doma nebo na cestách. Pomůcka se také dobře kombinuje s různými sporty, jako jsou běh, fotbal, atletika, posilování, mobilita, jóga a Pilates. Pomáhá vašim svalům rychleji se zotavovat, abyste nakonec dosáhli lepších sportovních výkonů. Díky své kompaktní velikosti se vejde do každé tašky a můžete si ji snadno vzít do posilovny. Doporučuje se používat TMX Trigger s hlavou o průměru 3 cm především pro velké svalové skupiny nebo lýtka, chodidla, stehna nebo hýždě.

TMX Trigger je vyroben z 100% bukového dřeva a je snadno použitelný. Přes QR kód se můžete připojit k bezplatné aplikaci TMX Connect Webapp, která poskytuje přístup k speciálním cvičením. Kromě toho můžete nástavec připevnit na téměř jakoukoli stěnu. Opakovaně, protože díky inovativní gelové technologii se snadno používá.
Barva vícebarevná
TMX Trigger Original – masážní pomůcka u nás získáte za akční cenu 590 Kč.

Další produkty z kategorie Masážní válce


Top