Powerhands – přístroj na masáž rukou

Oblíbený a akční produkt Powerhands - přístroj na masáž rukou od populárního výrobce jednoduše získáte právě teď opravdu levně! Cena již od 1790 Kč
Cena: 1790 Kč

Dejte svým rukám relaxační a účinnou masáž tlakových bodů, uvolněte a vyřešte jakékoli potíže s rukama pomocí masážního přístroje Powerhands Hand Massage Device. • Masážní přístroj pro ruce, pro relaxační masáž tlakových bodů
• Pomáhá proti potížím, jako jsou bolesti rukou, znecitlivění prstů, zima, RSI,
• Podporuje krevní oběh v rukou, prstech, zápěstích a pažích
• Přístroj má 6 programů, 6 úrovní intenzity, 2 nastavení vibrací, funkci ohřevu (max. 43 stupňů) a časovač (10-15-20 min)
• Včetně cestovní tašky

Relaxační masáž rukou může být perfektním řešením pro bolest rukou a prstů. Díky masážnímu přístroji Powerhands Hand Massager můžete svým rukám poskytnout účinnou a relaxační masáž tlakových bodů. To má pozitivní vliv nejen na vaše ruce a prsty, ale také přispívá k dobrému zdraví.
Masírování zlepšuje krevní oběh a zdraví.

Masážní přístroj na ruce Powerhands je speciálně navržen k masáži a stimulaci tlakových bodů na vašich rukách. To zlepšuje krevní oběh a umožňuje odstranění případných blokád v těle. Navíc lepší krevní oběh pomáhá proti studeným rukám a pokud to nestačí, funkce ohřevu pomáhá dostat do vašich rukou blahodárné teplo.

Po zapnutí masáže se spustí automatický program. Tento trvá 15 minut a má 3 úrovňe intenzity. Masáž lze plně přizpůsobit vašim představám. Můžete si vybrat ze 6 programů, 6 úrovní intenzity, 2 nastavení vibrací, funkce ohřevu a délky 10, 15 nebo 20 minut. Kromě toho je zařízení dobíjecí a po plném nabití funguje až 100 minut. Vezměte si masážní přístroj s sebou kamkoli jdete a užívejte si relaxační masáž kdykoliv.

Velikost : 20x16x35 cm
Váha 1,4 kg


Barva vícebarevná
Powerhands – přístroj na masáž rukou u nás získáte za akční cenu 2090 Kč.

Další produkty z kategorie Masážní válce


Top