Telesin Potápěčská maska s odnímatelným držákem pro sportovní kamery

Oblíbený a kvalitní výrobek Telesin Potápěčská maska s odnímatelným držákem pro sportovní kamery od oblíbené značky Telesin jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď v akci! Nabídka od 468 Kč
Cena: 468 Kč

Potápěčská maska Telesin s odnímatelným držákem pro sportovní kamery

Nahrávejte inovativní podvodní videa s potápěčskou maskou Telesin. Výrobek je vybaven odnímatelným držákem pro sportovní kamery. Je vyrobena z odolného tvrzeného skla a měkkého silikonu, poskytuje jasné vidění pod vodou a je vysoce odolná. Umožňuje ponoření až do hloubky 40 m a je široce kompatibilní s kamerami GoPro, Xiaomi, DJI a dalšími!

Vytvářejte úžasné videozáznamy

Potápěčská maska Telesin s odnímatelným držákem pro sportovní kamery je dokonalou pomůckou pro milovníky podmořského světa, plavání, potápění a surfování. Díky své univerzálnosti je výrobek kompatibilní s celou řadou sportovních kamer, jako jsou GoPro Hero 7, 6, 5, 4, 3+, 3, 2, 1, SJCAM SJ4000, SJ5000, Dazzne P2, Xiaomi Yi 1, Xiaomi Yi 2 (4K) nebo DJI Osmo Action. Bez ohledu na model kamery poskytuje maska Telesin spolehlivé upevnění, které vám umožní zaznamenávat skvělá podvodní dobrodružství. Je přizpůsobena pro potápění do hloubky přibližně 40 metrů a umožňuje vám neomezeně prozkoumávat fascinující podmořský svět.

Užijte si pohodlné používání

Potápěčská maska této značky je navržena s důrazem na pohodlí a bezpečnost používání. Výrobek poskytuje voděodolnost a vyznačuje se inovativním designem, který nabízí jedinečný zážitek z potápění. Je vyrobena z odolného tvrzeného skla a měkkého silikonu. Je vybavena čočkami, které prošly speciální úpravou a zajišťují jasné vidění pod vodou. Čočky jsou také odolné proti nárazu a poškození. Kvalitní těsnění a řemínek z tekutého silikonu jsou netoxické, odolné vůči korozi ve slané vodě a neobsahují žádné škodlivé látky, což zajišťuje naprosté pohodlí při plavání.

Součástí balení je:

  • Potápěčská maska
  • Montáž

Výrobce:
Telesin
Model
GP-DIV-GS2-BK
Kompatibilita
GoPro Hero 7, 6, 5, 4, 3+, 3, 2, 1 / SJCAM SJ4000, SJ5000 / Dazzne P2 / Xiaomi Yi 1, Xiaomi Yi 2 (4K) / DJI Osmo Action
Hloubka potápění
Přibližně 40 m
Materiál
Sklo, ABS, oxid křemičitý
Barva
černá

Barva vícebarevná
Telesin Potápěčská maska s odnímatelným držákem pro sportovní kamery u nás získáte za akční cenu 468 Kč.

Další produkty z kategorie Potápěčské masky

Další produkty od výrobce Telesin


Top