Telesin Držák na kolo pro sportovní kamery 360° (DJ-HBM-001)

Kvalitní a žádaný produkt Telesin Držák na kolo pro sportovní kamery 360° (DJ-HBM-001) s osvědčenou značkou Telesin najdete na našich stránkách za výprodejovou cenu! Nyní za akční cenu 337 Kč
Cena: 337 Kč

Držák na kolo pro sportovní kamery Telesin

Rádi nahráváte videa během jízdy na kole? Držák Telesin vám pomůže zachytit ty nejlepší okamžiky! Díky funkci otáčení o 360° můžete nahrávat z různých úhlů pohledu a nastavitelná svorka vám umožní připevnit DJ-HBM-001 nejen na řídítka kola, ale také na motocykl. Robustní a promyšlená konstrukce zajistí stabilitu a zabrání pohybu držáku. Díky široké kompatibilitě je příslušenství vhodné pro různé typy sportovních kamer a chytrých telefonů. Podívejte se, co dalšího DJ-HBM-001 ukrývá!

Instalace v několika krocích

Instalace i demontáž držáku Telesin je rychlá a snadná a nebudete potřebovat žádné další nářadí. Výrobek je navíc vybaven univerzálním závitem, který vám umožní připevnit kameru GoPro. Stačí povolit knoflík svorky a umístit držák DJ-HBM-001 na požadované místo. Pokud chcete držák z řídítek sejmout, opět uvolněte upínací knoflík.

Vhodné pro jízdní kola a motocykly

Obáváte se, že příslušenství nebude pasovat na vaše kolo? Nemusíte! Výrobek od Telesinu je přizpůsoben nejen řídítkům jízdního kola, ale také motocyklu. Díky funkci nastavení můžete nástavec použít pro řídítka o průměru 20 mm až 32 mm. Zaznamenávejte své výjimečné okamžiky a užívejte si svobodu používání, kterou vám DJ-HBM-001 poskytuje!

Pohodlí při používání

Díky promyšlené konstrukci můžete nahrávat videa z různých perspektiv. Držák má funkci otáčení o 360°, která umožňuje ještě větší komfort používání. Už vám neunikne žádný záběr!

Široká kompatibilita

Společnost Telesin se postarala o to, aby bylo příslušenství dostupné co největšímu počtu uživatelů. Seznam zařízení kompatibilních s držákem DJ-HBM-001 zahrnuje telefony a sportovní kamery GoPro, insta360, YI, Osmo Action, SARGO a mnoho dalších.

S důrazem na detail

Držák je navržen tak, aby byl odolný a bezpečný při používání. Materiál použitý k výrobě držáku DJ-HBM-001 je nejen odolný proti poškození, ale také šetrný k životnímu prostředí a recyklovatelný. Šrouby z nerezové oceli 304 jsou odolné proti korozi a vynikají dlouhou životností. Protiskluzové krytky TPR zabraňují pohybu držáku a odolávají opotřebení.

Seznam balení

  • Držák Telesin


    DJ-HBM-001

  • Šroub

Značka
Telesin
Model
DJ-HBM-001
Rozměry
123 x 62 x 35 mm
Hmotnost
90g
Kompatibilita
telefony a sportovní kamery GoPro, insta360, YI,


Osmo Action, SARGO

Určení
kolo, motocykl
Barva
černá
Materiál
plast + TPR + nerezová ocel
Průměr řídítek

20 mm až 32 mm

Barva vícebarevná
Telesin Držák na kolo pro sportovní kamery 360° (DJ-HBM-001) u nás získáte za akční cenu 337 Kč.

Další produkty z kategorie Doplňky na kolo

Další produkty od výrobce Telesin


Top