Syntrax Trophix 2270g

Exkluzivní produkt Syntrax Trophix 2270g od známého výrobce Syntrax jednoduše získáte právě zde opravdu levně. Právě lze objednat jen za 1049 Kč
Cena: 1049 Kč

Trophix od Syntrax kombinuje čtyři různé zdroje bílkovin.

Syntrax Trophix v bodech:

  • Micelární kaseinová směs se syrovátkovým proteinem a vaječným albuminem
  • Glutaminové peptidy
  • Krémová, plná textura
  • Míchá se okamžitě
  • Vynikající ve vodě nebo mléce

Trophix® kombinuje čtyři různé zdroje bílkovin (kasein, vaječný albumin, syrovátkový protein a glutaminové peptidy) do jednoho univerzálního produktu. Kasein, hlavní zdroj bílkovin v Trophix®, je pomalu působící bílkovina, která se vstřebává do těla po delší dobu. To tělu poskytuje nejen trvalý zdroj aminokyselin, ale také vytváří dlouhodobé pocity sytosti a plnosti.

Unikátní směs Trophix® tvoří syrovátkový protein, vaječný albumin a glutaminové peptidy. Syrovátka je rychle působící zdroj bílkovin, který podporuje imunitní systém a dodává tělu tkáňové nálože aminokyselin. Vaječný albumin je dobře zakulacený protein se středním uvolňováním, který dokonale podporuje růst a udržování svalové tkáně díky svému vynikajícímu aminokyselinovému profilu a množství růstových faktorů. Konečně, glutaminové peptidy jsou zdrojem bílkovin, který nemá obdoby ve své schopnosti poskytovat biologicky dostupný glutamin, jeden z nejdůležitějších stavebních kamenů v lidském těle. Tím, že předává jedinečné výhody těchto různých proteinů, je Trophix® jednoznačně dokonalý proteinový prášek na podporu krátkodobého i dlouhodobého zdraví a regenerace.

Stejně jako u všech produktů Syntrax®, Trophix® používá pouze nejkvalitnější zdroje bílkovin a ochucovadla. Tyto přísady mohou být dražší než ty, které se používají v jiných proteinových prášcích, ale chutnají lahodně, zajišťují okamžitou mísitelnost a zachovávají si všechny své zdravotní výhody. S Trophix® už nikdy nebudete muset udusit hrudkovitý, příšerně chutnající proteinový koktejl.

Doporučené dávkování Syntrax Trophix:

  • Smíchejte jednu odměrku 31g Trophix v cca 240ml vody nebo mléka.

Konzumujte Trophix dvakrát až třikrát denně tak, abyste naplnili váš specifický denní příjem bílkovin.

Upozornění: Doplněk stravy, potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce, se sladidly. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

Nutriční hodnoty Syntrax Trophix 2270g – Vanilka:

ve 31g RHP
Bílkoviny 23 g
Tuky 1 g 1 %
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g 0 %
Z toho transmastné kyseliny 0 g
Cholesterol 25 g 8 %
Sodík 100 g 4 %
Celkový obsah sacharidů 4 g 1 %
Z toho dietní vláknina 0 g 0 %
Z toho cukry 3 g
z toho přidaný cukr 0 g 0 %
Hodnoty účinných látek
Vitamín D 0 mcg 0 %
Vápník 360 mg 30 %
Železo 0,3 mg 2 %
Draslík 180 mg 4 %
Účinné látky aminokyselin ve 100g
Arginin 3,8 g
Glutamin 20,3 g
Histidin 2,5 g
Isoleucin 5 g
Leucin 9 g
Lysin 6,7 g
Methonin 2,5 g
Fenylanin 5 g
Threonin 3,9 g
Tryptofan 1,3 g
Valin 5,8 g

RHP – referenční hodnota příjmu

Složení:

Směs mléčných bílkovin (micleární kasein, syrovátkový proteinový koncentrát), směs nemléčných bílkovin (glutamidové peptidy, bílkoviny z vaječných bílků), přírodní a umělé příchutě, sůl, prášek z vanilového lusku, lecitin, acesulfam – K, sukralóza.

Alergeny:

Vyzvačeny tučně ve složení. Obsahuje mléko, pšenici, vejce, sóju. Vyrobeno v zeřízení, které používá arašídové produkty.

Nutriční hodnoty Syntrax Trophix 2270g – Banán:

ve 35g RHP
Bílkoviny 23 g
Tuky 1,5 g 2 %
Z toho nasycené mastné kyseliny 0,5 g 3 %
Z toho transmastné kyseliny 0 g
Cholesterol 10 g 3 %
Sodík 100 g 4 %
Celkový obsah sacharidů 7 g 3 %
Z toho dietní vláknina 0 g 4 %
Z toho cukry 4 g
z toho přidaný cukr 1 g 2 %
Hodnoty účinných látek
Vitamín D 0,2 mcg 2 %
Vápník 290 mg 20 %
Železo 0,9 mg 6 %
Draslík 120 mg 2 %
Účinné látky aminokyselin ve 100g
Arginin 3,8 g
Glutamin 20,3 g
Histidin 2,5 g
Isoleucin 5 g
Leucin 9 g
Lysin 6,7 g
Methonin 2,5 g
Fenylanin 5 g
Threonin 3,9 g
Tryptofan 1,3 g
Valin 5,8 g

RHP – referenční hodnota příjmu

Složení:

Směs mléčných bílkovin (micleární kasein, syrovátkový proteinový koncentrát), směs nemléčných proteinů (glutamidové peptidy, protein z vaječných bílků), kousky sušenek (obohacená mouka, [pšeničná mouka, niacin, redukované železo, thiaminmononitrát, riboflavin, kyselina listová] cukr, světlicový olej s vysokým obsahem olejové kyseliny, olej, sůl, hydrogenuhličitan sodný, vanilin), přírodní a umělé příchutě, sůl, lecitin, acesulfam – K, sukralóza.

Alergeny:

Vyzvačeny tučně ve složení. Obsahuje mléko, pšenici, vejce, sóju. Vyrobeno v zeřízení, které používá arašídové produkty.

Příchuť Vanilka
Syntrax Trophix 2270g u nás získáte za akční cenu 1049 Kč.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce Syntrax


Top