Syntrax MacroPro 2270g

Tento kvalitní kus Syntrax MacroPro 2270g od top značky Syntrax snadno můžete získat na našich stránkách teď právě za výhodnou cenu! Právě lze objednat jen za 1058 Kč
Cena: 1058 Kč

MacroPro od Syntrax je dokonalá náhrada jídla, kterou můžeš využít kdykoliv na cestách nebo pokud nestíháš! Praktický výživný nápoj navržený tak, aby byl dokonalým jídlem s optimálním poměrem makroživin.

  • Vysoce kvalitní ingredience
  • Optimální poměr tuku:sacharidů:bílkovin
  • Vysoce kvalitní zdravé lipidy (kokosový a slunečnicový olej)
  • Nedenaturovaný syrovátkový protein, kasein, vaječný albumin
  • Zdravé sacharidy (palatinóza, superdextrin, rozpustná kukuřičná vláknina)
  • Bez přidaných umělých barviv
  • Skvělý zdroj vlákniny

TUKY

Namísto obsahu nekvalitních, nezdravých lipidů, jako jsou syntetické trans-tuky (částečně hydrogenované oleje), palmojádrový olej nebo sójový olej, obsahuje MacroPro vysoce kvalitní zdravé lipidy, jako je kokosový olej (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem) a slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny olejové (předpokládejme olivový olej).

BÍLKOVINY

MacroPro obsahuje také nejzdravější proteiny, jako je nedenaturovaný syrovátkový protein, nedenaturovaný micelární kasein a nedenaturovaný vaječný albumin. Nejen, že jsou tyto proteiny vynikající pro celkovou regeneraci a opravu těla, ale vynikají při optimalizaci úrovní svalové tkáně v prostředí s nedostatkem kalorií.

SACHARIDY

A konečně, MacroPro neobsahuje žádné podřadné sacharidy indukující tuky, jako je maltodextrin. Naopak se používají pouze nejpokročilejší zdravé sacharidy, jako je palatinóza, vysoce rozvětvený superdextrin a rozpustná kukuřičná vláknina. Tyto sacharidy poskytují stabilní přísun energie a jsou ideální pro krátkodobé i dlouhodobé doplnění zásob glykogenu v těle.

Doporučené dávkování:

  • Smíchejte 1-3 odměrky (cca 42g-126g) s vodou nebo mlékem. Množství zvolte v závislosti na vašich cílech.

Upozornění: Doplněk stravy se sladidly.Potravina vhodná zejména pro sportovce. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím.

Nutriční hodnoty Syntrax MacroPro 2270g – Čokoláda:

v porci 42g v porci 126g
Energetická hodnota 170 kcal 500 kcal
Tuky 3,5 g 10 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1,5 g 4,5 g
Sacharidy 24 g 72 g
Z toho cukry 11 g 34 g
Z toho přidaný cukr (palatinose) 10 g 29 g
Bílkoviny 12 g 35 g
Cholesterol 25 mg 75 mg
Sodík 85 mg 250 mg
Vitamín D 0,1 mcg 0,2 mcg
Vápník 140 mcg 420 mcg
Železo 0,5 mg 1,4 mg
Draslík 120 mg 370 mg
Aminokyselinové spektrum v porci 100g
Arginine 2,5 g
Glutamin/kyselina glutaminová 19,6 g
Histidine 2,1 g
Isoleucine 5,8 g
Leucin 10,3 g
Lysin 8,7 g
Mehionin 2,2 g
Phenylalanin 3,6 g
Threonine 6,4 g
Trypthofan 1,9 g
Valin 6 g

Složení:

Sacharidový mix (palatinose, vysoce rozvětvený superdextrin, rozpustná kukuřičná vláknina), bílkovinový mix (syrovátkový proteinový koncentrát, micelární kasein, protein z vaječného bílku), rostlinný olej prášek (rostlinný olejový mix (vysoce olejovitý slunečnicový olej, kokosový MCT olej), modifikovaný potravinářský škrob, kaseinát sodný, mono a diglyceridy, fosforečnan draselný, lecitin, silikoaluminát sodný, vitamín E), kakaový prášek, přírodní a umělá barviva, sůl, lecitin, acesulfát K, sukraloza.

Alergeny:

Tučně vyznačeny ve složení.

Příchuť Čokoláda
Syntrax MacroPro 2270g u nás získáte za akční cenu 1070 Kč.

Další produkty z kategorie Gainery

Další produkty od výrobce Syntrax


Top