Spokey QUATTRO Brusle 4v1, černo-modré

Kvalitní a oblíbený produkt Spokey QUATTRO Brusle 4v1, černo-modré originál od značky Spokey získáte na našich stránkách teď právě za výhodnou cenu. Nyní za akční cenu 1119 Kč
Cena: 1119 Kč

Dětské nastavitelné brusle Spokey QUATTRO:

to jsou brusle 4v1, to znamená: klasické kolečkové brusle, trekové brusle, tri-skates a lední brusle v jednom! Brusle mají vyměnitelný podvozek, díky kterému je lze použít až ve čtyřech různých konfiguracích

– jsou regulovatelné, díky čemuž rostou s dětmi a snadno se přizpůsobí noze

– mají trojitý systém zapínání (suchý zip, tkaničky a dvojitou sponu), který zajištuje maximální bezpečnost během jízdy!

Inline brusle, trekové brusle, tri-skates a zimní brusle v jednom? Seznamte se s bruslemi Spokey QUATTRO – praktickým řešením pro malé sportovce! Je to ta nejlepší volba, díky možnosti regulace velikosti. Díky tomu brusle porostou spolu s vašim dítětem a vy tak nebudete muset kupovat každý měsíc nové brusle! U modelu kolečkových bruslí Spokey QUATTRO můžete rychle a bezproblémově nastavit potřebnou velikost, která vám umožní optimálně přizpůsobit botu noze. Tento úkon vám zabere jen několik vteřin.

4v1 – praktické řešení do každého počasí!

Brusle Spokey QUATTRO, to je moderní řešení – s nimi bude moct vaše dítě trávit aktivní čas jak v létě, tak i v zimě na kluzišti. Brusle mají dva vyměnitelné podvozky: zimní podvozek pro hokejový nůž a letní podvozek pro kolečka, který lze použít až ve 3 různých konfiguracích! Brusle Spokey QUATTRO můžou být používány jako lední brusle (hokejový nůž vyrobený z oceli), kolečkové brusle (4 kolečka v řadě), trekové brusle (2 kolečka vpředu a 2 kolečka vzadu) nebo jako tri-skates brusle (2 přední kolečka v řadě za sebou a 2 zadní kolečka vedle sebe). Jsou skvělou volbou pro děti, které rády jezdí v zimě na ledních bruslích a na jaře nebo v létě rády jezdí venku na kolečkových bruslích.

Rostou spolu s dětmi

Model Spokey QUATTRO je stvořen speciálně pro děti. Díky možnosti regulace velikosti se nemusíte bát, že brusle budou vašemu dítěti po sezóně malé – brusle rostou spolu s vašim dítětem, a vy nemusíte kupovat rok co rok nové brusle! Jsou optimálním řešením pro děti, které stále rostou, nebo pro ty, kteří mají velikost „na hranici“. Díky tomu se brusle optimálně přizpůsobí noze, což přispívá k maximálnímu jízdnímu komfortu, usnadňuje manévrovatelnost a zatáčení, a hlavně zajišťuje bezpečnost během jízdy. Proto jsou brusle QUATTRO vybaveny spolehlivým trojitým systémem zapínání: suchými zipy, tkaničkami a dvojitými sponami. Díky tomu si můžete být jistí, že brusle budou přesně obepínat nohu a noha zůstane na svém místě i během jízdy!

Bezpečná a radostná jízda v jednom

Bruslení má nejen pozitivní vliv na naši fyzickou kondici, ale zlepšuje také koordinaci, psychickou pohodu a imunitu. Ale co je nejdůležitější – je to skvělá zábava! Vsaďte na model, který díky své kvalitě zaručuje bezpečnou a komfortní jízdu. A přesně takové jsou brusle QUATTRO! Byly vyrobeny s důrazem na každý detail, díky čemuž jsou velmi odolné a ultralehké. Brusle mají prvotřídní ložiska ABEC7 Carbon, které vám umožní dosahovat vysokých rychlostí. Pro snazší udržování rovnováhy a lepší hbitost během jízdy jsou u modelu QUATTRO použity různé velikosti koleček, v závislosti na zvolené velikosti bruslí. S tímto modelem se jízda na kolečkových bruslích stane oblíbenou sportovní aktivitou vašeho dítěte!

Upozornění:Věnujte prosím pozornost při výběru velikosti dle velikostní tabulky uvedené níže. Před nákupem si prosím důkladně zkontrolujte délku stélky v cm.

velikost / délka vložky v cm

30-33: 18 – 20 cm

34-37: 21 – 24 cm

38-41: 24 – 27 cm

Parametry:

bota: semi-soft, nastavitelná

vnější materiál: polyester

vnitřní materiál: samet + pěna EVA Velvet 8 mm s vysokou hustotou

podvozek: hliník, vyměnitelný – nůž nebo kolečka

možná konfigurace: kolečkové brusle – trekové brusle – tri-skates – zimní brusle

ložiska: ABEC7 Carbon

kolečka: PU 82A, poloprůhledná

rozměr koleček:

64 mm – vel. 30-33

70 mm – vel. 34-41

brzda: TPR

zapínání: dvoudílná přezka s pojistkou, suchý zip, tkaničky

dostupné velikosti: 30-33, 34-37, 38-41

maximální hmotnost uživatele: 60 kg

shodné s normou: EN 1384:2011

Doporučeno pro: rekreační jízdu

Úroveň pokročilosti: začátečník, středně pokročilý

Informace pro velkoodběratele:

balení: 6 párů/karton

možný prodej po jednom páru

Velikost EU 30-33
Spokey QUATTRO Brusle 4v1, černo-modré u nás získáte za akční cenu 1119 Kč.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce Spokey


Top