Spokey FUJI Sportovní, cyklistický a běžecký batoh, černý, 5 l

Výjimečný a žádaný kus Spokey FUJI Sportovní, cyklistický a běžecký batoh, černý, 5 l od odblíbeného výrobce Spokey jednoduše můžete sehnat právě v akci. Nabídka již od 375 Kč
Cena: 375 Kč

Batoh Spokey FUJI je určen pro jakékoliv outdoorové aktivity. Sbalíte do něj všechny své potřebné a cenné věci, které budete během vašeho cestování potřebovat. Skvěle se hodí na výlet či rodinný piknik.

Objem a komfort používání

Tvar batohu umožňuje zachovat aerodynamickou siluetu, což je při jízdě na kole či běhu nesmírně důležité. Hrudní a bederní pás společně s nastavitelnými síťovými popruhy nejenže zajišťují dostatečnou ventilaci, ale také umožňují přizpůsobit batoh výšce a postavě uživatele.

Sportovní batoh Spokey FUJI byl navržen především pro cyklisty, ale skvěle se také osvědčí při běhu, turistických výšlapů či jednodenních výletů. Batoh má kapacitu 5 litrů, což je více než dostačující pro zabalení nezbytného příslušenství.

class=

Kvalita a technologie

Na naše produkty klademe velmi vysoké požadavky, a proto vynakládáme veškeré úsilí, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality. Sportovní batoh FUJI je vyroben technikou Rip-Stop (tkanina s vysokou pevností), která je velice odolná vůči trhání a ničení materiálu. Díky tomu je batoh odolný a zároveň lehký.

class=

Připravený pro použití pitného vaku

Malá přední kapsa ulehčuje přístup k nejvíce potřebným věcem. K dispozici jsou také další kapsy. Batoh je taktéž připravený pro použití pitného vaku – obsahuje věšák, otvory a upevnění na ramenních popruzích. Do modelu Fuji bez problému umístíte pitný vak Spokey Oasis o objemu 1,5l.

class=class=

Viditelný i po setmění!

Sportovní a outdoorový batoh Spokey Fuji je vybaven reflexními prvky pro zlepšení viditelnosti ve tmě. Což je zvláště důležité při pohybu podél silnice či na špatně osvětlených místech. V přezce hrudního pásu je také integrována píšťalka pro případ ohrožení uživatele.

class=class=

Sportovní a outdoorový batoh Spokey FUJI:

– objem 5 litrů

– sportovní batoh – ideální na kolo, běh nebo turistiku

– prvotřídní materiál – vyroben technikou Rip-Stop

– velké množství kapes

– obohacený o záchrannou píšťalku

– reflexní prvky pro zlepšení viditelnosti po setmění

– připraven na pitný vak

Parametry:

materiál: voděodolný polyester ripstop

objem: 5 l

váha: 340 g

rozměry: 31 x 11 x 41 cm

bederní a hrudní pás

nastavitelné popruhy

boční kapsy

přední kapsa

reflexní prvky

záchranná píšťalka

možnost připevnění přilby

vývod na vodu a sluchátka

Informace pro velkoodběratele:

balení: 20 ks/kartón

možný prodej po jednom kuse

Váha: 0.34000 kg
Barva černá
Spokey FUJI Sportovní, cyklistický a běžecký batoh, černý, 5 l u nás získáte za akční cenu 375 Kč.

Další produkty z kategorie Brašny na kolo

Další produkty od výrobce Spokey


Top