Spokey ASURA Jóga blok

Tento kvalitní a žádaný produkt Spokey ASURA Jóga blok od známého výrobce Spokey snadno získáte zde opravdu levně. Akční ceny již od 148 Kč
Cena: 148 Kč

Jóga blok Spokey ASURA:

– díky použité pěně EVA je jóga blok nejen pevný, ale zároveň příjemný na dotek a lehčí než blok korkový

– pomáhá zaujmout bezpečnou pozici a poskytuje lepší stabilitu a rovnováhu

– skvělé se také hodí pro pilates či fyzioterapeutická cvičení

– vhodný pro začátečníky i pro zkušené jogíny

Jóga je sport pro každého! Jóga je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro zkušené jogíny. Pravidelné cvičení nám pomáhá se zklidnit a snížit stres, odvrátit pozornost od každodenních povinností a nastolit vnitřní rovnováhu. Ale to je jen pár výhod, které nám jóga přináší.

Perfektní pro jógu

Jóga blok ASURA je nepostradatelným prvkem vybavení každého, kdo chce cvičit jógu. Skvělé se osvědčí jak pro začátečníky, tak i pro zkušené jogíny. Slouží jako podpora všude tam, kde je vyžadována větší flexibilita než ta, kterou právě disponujete. Začátečníkům tak mnohé pozice usnadní a pokročilí jogíni mohou blok využít při určitých ásanách k jejich ztížení. Jóga blok se používá především k protažení paží, nohou a zad.

Vyroben z pěny EVA

Díky použité pěně EVA je jóga blok nejen pevný, ale zároveň příjemný na dotek a lehčí než blok korkový. Jóga blok Spokey ASURA se skvělé hodí pro ásany, jenž vyžadují stabilitu. Jsme přesvědčení, že jóga blok se stane vaším oblíbeným pomocníkem pro zlepšení stability nebo při vykonávání ásan. Díky němu se váš domácí jóga trénink pozvedne na ještě vyšší úroveň!

Cvičení ve velkém stylu

Jóga blok Spokey ASURA se vyznačuje jedinečným designem, díky němuž se stane vaším oblíbeným jógovým doplňkem. Používaní bloku při cvičení pomáhá zaujmout bezpečnou pozici a poskytuje lepší stabilitu a rovnováhu. Skvělé se také hodí pro pilates či fyzioterapeutická cvičení.

Blok je perfektním pomocníkem během protahovacích cviků. Díky němu se cviky pro vás stanou bezpečnějšími a snáze proveditelnými! Můžete jej také použít jako podpěru při provádění ásan. Největší výhodou Spokey ASURA jóga bloku je jednoznačně jeho váha – 260 g. Jedinečná barva upoutá pozornost každého jogína!

Parametry:

materiál: pěna EVA

rozměry: 23 x 15 x 8 cm

hmotnost: 260 g

Informace pro velkoodběratele:

balení: 50 ks/karton

možný prodej po 1 ks

Váha: 0.26000 kg
Barva Zelená
Spokey ASURA Jóga blok u nás získáte za akční cenu 148 Kč.

Další produkty z kategorie Kostky na jógu

Další produkty od výrobce Spokey


Top