SizeandSymmetry Bulgarian Tribulus Terrestris 90 kapslí

Diskontní kus SizeandSymmetry Bulgarian Tribulus Terrestris 90 kapslí od výrobce Sizeandsymmetry snadno pořídíte právě nyní ve slevě. Ceny od 399 Kč
Cena: 399 Kč

Bulgarian Tribulus Terrestris od SizeandSymmetry je účinná směs z této úžasné bylinky! Tribulus Terrestris s obsahem 90% saponinů je silný extrakt z kotvičníku zemního (Tribulus terrestris). Ten je známý svým obsahem steroidních saponinů, které vyhledávají sportovci toužící po zvýšení hladiny testosteronu, lepších sportovních výkonech či růstu svalů.

Zdroj našeho produktu pochází přímo z Bulharska. Tam se pěstuje volné v přírodě, kde jsou nejlepší podmínky k produkci a výrobě nejkvalitnější suroviny z Evropy. Bulharský Tribulus obsahuje vysoký podíl steroidního saponinu, který má prokázaný vliv na nárůst síly, hmotnosti, svalové hmoty a zlepšuje sexuální funkce.

Bulgarian Tribulus 90 % saponinů je doplněk stravy obsahující výtažek z plodů Tribulus terrestris (kotvičníku zemního) s nejvyšším obsahem saponinů 90 %. Pozitivní účinky této byliny byly známy již od antiky. V poslední době je častou složkou nejen doplňků stravy pro sportovce, ale i přípravků podporujících mužskou hormonální aktivitu a potenci. Díky širokému spektru účinků a především právě díky účinku na hormonální aktivitu, na svalové napětí a podporu vitality je Tribulus terrestris užíván sportovci, a to především sportovci silových sportů včetně kulturistů.

V čem je náš tribulus lepší?

 • Použití vysoce kvalitního extraktu z divoce rostoucí byliny, shromážděné ve specifické fázi růstu v ekologicky čistých oblastech. Bylina je sušena a skladována podle všech technologických požadavků, aby byla zaručena uchování a maximální obsah jejích účinných látek.
 • Unikátní know-how technologie pro získání silného bylinného extraktu z rostlinné suroviny.
 • Nabízíme rafinovaný rostlinný produkt se zaručenou stálou kvalitou, obsahující vhodnou kombinaci saponinů, poskytující našim klientům ty nejlepší výsledky.

Hlavní výhody:

 • silný extrakt z rostliny kotvičník zemní
 • v jedna kapsle obsahuje 420 mg čistého extraktu
 • jeho účinnou složkou je 90 % saponinů
 • je známý jako přírodní náhrada steroidů
 • Patří mezi běžné součásti produktů určených na zvýšení síly a sportovního výkonu
 • je oblíbený u mužů, kteří usilují o zvýšení hladiny testosteronu či růst svalů
 • je spojován s vlivem na mužské zdraví
 • je vhodný i pro vegany

Doporučené dávkování:

 • Doporučená standardní dávka je 2 kapsle denně.

Upozornění: Není určeno pro děti, mladistvé do 18let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu v teplotě do 25°C mimo přímé sluneční záření. Po otevření spotřebujte do 60 dnů. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Nenahrazuje pestrou stravu. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Dodržujte doporučení dávkování.

Nutriční hodnoty SizeandSymmetry Bulgarian Tribulus Terrestris 90 kapslí:

v porci 2cps RHP
Tribulus terrestris (90% saponinů) 840 mg
Zinek (Bisglycinát zinečnatý) 10 mg 100 %

RHP – referenční hodnota příjmu

Složení:

Tribulus terrestris extract (90% saponinů) (Vemoherb)

Barva vícebarevná
SizeandSymmetry Bulgarian Tribulus Terrestris 90 kapslí u nás získáte za akční cenu 399 Kč.

Další produkty z kategorie Anabolizéry a NO doplňky

Další produkty od výrobce Sizeandsymmetry


Top