Scitec Mental Focus 90 kapslí

Unikátní a žádaný produkt Scitec Mental Focus 90 kapslí od oblíbené značky Scitec Nutrition snadno naleznete zde teď právě za výprodejovou cenu! Akční ceny od 449 Kč
Cena: 449 Kč

Mental Focus od Scitec ti pomůže ke zvýšení fyzického a mentálního výkonu. Acetyl L-karnitin (ALC) je forma karnitinu, která se do organismu dostává účinnějším způsobem a na rozdíl od L-karnitinu snadněji proniká krevně-mozkovou bariérou, má důležitý vliv na mozek (zvyšuje ostražitost, soustředěnost, kognitivní funkce i paměť). Antikatabolická aminokyselina tyrosin je výborným energizérem a posiluje činnost neurotransmiterů (přenašeče nervových vzruchů). Fyzická námaha, jako například trénink snižují hladinu neurotransmiterů. I tento deficit je zodpovědný za vznik únavy a přetrénovanosti. Tyrosin pomáhá v renovacích optimální hladiny těchto nervových přenašečů, což přináší rychlý nárůst výkonu. Kofein zajistí efekt zvýšení výkonnosti, který se obecně připisuje kávě. Káva obsahuje stovky účinných látek, které částečně eliminují pozitivní vliv kofeinu. V případě užívání kávy je nemožné přesné dávkování kofeinu. Kofein stimuluje i centrální nervový systém, zostřuje vnímání, mentální fokus a urychluje látkovou výměnu!

Scitec Mental Focus v bodech:

  • potlačuje únavu
  • rychlý nárůst výkonu
  • zlepšuje mentální fokus

Doporučené dávkování Scitec Mental Focus:

  • Užijte 1 kapsli denně.

Upozornění: Uschovejte na suchém a tmavém místě, mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti. Ustanovena doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout.

Nutriční hodnoty Scitec Mental Focus 90 kapslí:

1 kapsle
Acetyl L-karnitin 375 mg
Z toho L-karnitin 233 mg
L-Tyrosin 375 mg
Kofein 50 mg

Složení:

Acetyl L-karnitin hydrochlorid, L-tyrozín, hovězí želatina, kofein bezvodý, protispékavé činidlo: stearan hořečnatý; barviva: oxid titaničitý, černý oxid železa, E151.

Alergeny:

Neobsahuje.

Barva vícebarevná
Scitec Mental Focus 90 kapslí u nás získáte za akční cenu 449 Kč.

Další produkty z kategorie Anabolizéry a NO doplňky

Další produkty od výrobce Scitec Nutrition


Top