Scitec Citrulline Malate 90 kapslí

Tento vynikající výrobek Scitec Citrulline Malate 90 kapslí od odblíbeného výrobce Scitec Nutrition snadno můžete pořídit na našich stránkách nyní ve slevě! Nabídky již od 359 Kč
Cena: 359 Kč

Citrulin a malát jsou dvě látky, které se velmi dobře doplňují a výzkumy dokazují , že zvyšují vytrvalost. Citrulin a malát jsou dvě látky, které se velmi dobře doplňují a výzkumy dokazují , že zvyšují vytrvalost. Malát se podílí na zvyšování hladiny ATP (zvyšuje zásoby okamžité energie pro organismus) a citrulin snižuje tvorbu kyseliny mléčné a čpavku, čímž prodlužuje délku výkonu a snižuje únavu a bolestivost.

Užívání Citrulin malátu v podobě doplňku výživy je populární v praxi kulturistů a jiných sportovců, kteří vykonávají tvrdé tréninky.

Doporučené dávkování:

  • Užívejte 3 kapsle denně 60 minut před tréninkem. Používejte tento produkt ve spojení s jídlem jako součást zdravé a vyvážené stravy.

Upozornění: Užívání doplňků stravy ( suplementace ) konzultujte se svým lékařem! Uchovávejte mimo dosah dětí! Další informace Vám zašleme na dotaz k danému produktu.

Nutriční hodnoty Scitec Citrulline Malate 90 kapslí:

v porci 3cps
L-Citrullin DL-Malát 3000 mg

Složení:

L-citrulin DL-malát 1:1 85%, obal tobolky [želatina, glazura (šelak), barvivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátory kyselosti (hydroxid amonný, hydroxid draselný)], protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin).

Alergeny:

Neobsahuje.

Barva vícebarevná
Scitec Citrulline Malate 90 kapslí u nás získáte za akční cenu 359 Kč.

Další produkty z kategorie Aminokyseliny

Další produkty od výrobce Scitec Nutrition


Top