Reflex Nutrition 3D Protein 1800g

Nejprodávanější kus Reflex Nutrition 3D Protein 1800g od značky Reflex Nutrition jednoduše naleznete na našich stránkách teď právě za výhodnou cenu! Akční cena již od 1498 Kč
Cena: 1498 Kč

Světově první a jediný protein s postupným účinkem, který obsahuje nativní syrovátkový protein, micelární kasein a izolát vaječné bílkoviny.

Nástupce Peptide Fusion je zde a svého legendárního předchůdce dokonce překonává!

3D Protein od Reflex Nutrition je světově první a jediný protein s postupným účinkem, který obsahuje nativní syrovátkový protein, micelární kasein a izolát vaječné bílkoviny v poměru 45:45:10. Vznikl tak doslova úplně nový typ vysoce kvalitního vícesložkového proteinu nabízejícího výjimečné výživové parametry a 77 % obsah bílkoviny u všech příchutí – žádný jiný vícesložkový protein s tímto složením nic takového nabídnout nemůže.

Hlavní benefity produktu:

  • Obsah tří unikátních zdrojů proteinu: nativní syrovátkové bílkoviny, micelárního kaseinu a izolátu vaječné bílkoviny v ideálním poměru 45:45:10
  • Tři různé fáze trávení: pomalá, střední a rychlá
  • 77 % obsah bílkoviny u všech příchutí
  • Obsah tří typů přátelských probiotik
  • Nativní syrovátkový protein a kasein z mléka od krav z evropských chovů živených výhradně travou = maximální možná účinnost a čistota

45 % Nativní syrovátkový protein

Rychle uvolňovaný protein, který je bezprostředně tráven a do těla se tak téměř okamžitě dostávají potřebné živiny. Pochází z mléka z evropských chovů živených výhradně travou a díky nativní technologii jde o nejčistší a nejvíce přírodní formu syrovátkového proteinu, která existuje. Je ve své přirozené, přírodou vytvořené a nedotknuté podobě z čerstvého mléka.

U nativní technologie je největším uměním extrakce čistých syrovátkových molekul přímo z čerstvého mléka bez poškození proteinu. Výhodou je také jedna pasterizace – běžně se pasterizuje dvakrát, kvůli čemuž dochází k denaturizaci proteinových molekul. Celý proces zpracování navíc probíhá při pouhých deseti stupních celsia.

Výroba proteinu Native Whey je bezesporu jedním z nejdražších a časově nejnáročnějších způsobů zpracování, speciálně, když musí probíhat v souladu se striktní normou ISO9001. Proto si na něj může technologicky troufnout jen pár mlékáren na světě a právě proto jde o formu, která je u proteinu tak vzácná, a která přináší výsledky, jaké by u běžného proteinu získaného ze syrovátky nebyly vůbec možné.

Native Whey obsahuje více aminokyselin s rozvětveným řetězcem, až o 16 % více L-Leucinu, více esenciálních aminokyselin a skoro o 40 % více cystinu než běžný syrovátkový protein.

45 % Micelární kasein

Micelární kasein je v těle tráven pomalu, díky čemuž zajišťuje postupný a stálý přísun aminokyselin do krevního oběhu. Stejně jako nativní syrovátkový protein i kasein pochází z evropských chovů – firma Reflex Nutrition nedováží mléčné nebo syrovátkové produkty z USA, neboť je tam hojně rozšířené používání růstových hormonů a antibiotik. Při výrobě je rovněž použita ultra jemná filtrace a nízké teploty pro zachycení každé proteinové molekuly, která se v čerstvém mléce vyskytuje, v její přirozené a neporušené podobě, zatímco se vyfiltruje nepotřebný tuk a cukry. Výsledkem je čistý, nedenaturovaný, nativní micelární kasein špičkové kvality.

10% Izolát vaječné bílkoviny

Vaječné bílky jsou vedle syrovátkového proteinu se svojí výživovou hodnotou 100 a středně rychlou dobou trávení druhou surovinou na špici oblíbenosti příznivců kulturistiky a fitness po desetiletí. Izolát vaječné bílkoviny už se v proteinech kvůli vysoké ceně jako hlavní složka nepoužívá, zároveň ale jeho kvality překoná jen máloco, a proto je obsažen i v 3D Proteinu.

Patented LAB2PRO® Friendly Bacteria

3D Protein kromě trojfázové formule obsahuje přátelské bakterie druhů Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum a Lactobacillus rhamnosus patentované značky LAB2PRO®. Bakterie jsou vypěstované pomocí speciální technologie, díky níž získávají ochranu, která zajišťuje, že se do zažívacího traktu dostanou nepoškozené.

Doporučené dávkování:

  • rozmíchejte 35 g (přibližně 3 zarovnané 25 ml odměrky*) s 350 ml v shakeru nebo mixéru pro dosažení jemné konzistence. Pro silnější, krémovější nebo intenzivnější chuť, rozmíchejte s menším množstvím vody nebo mléka. Konzumujte 23 dávky denně. *odměrka během transportu může posunout ke dnu.

Upozornění: Dodržujte doporučený postup dávkování! Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v chladu a suchu. Po otevření a použití vždy pevně zašroubujte víčko. Zkonzumujte do 3 měsíců od otevření nebo do data minimální trvanlivosti. Doplněk stravy se sladidly.

Nutriční hodnoty Reflex Nutrition 3D Protein 1800g – Čokoláda:

ve 100g v porci 35g
Energetická hodnota 1460 kJ 511 kJ
344 kcal 120 kcal
Tuky 1 g 0,6 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g 0,3 g
Sacharidy 5,5 g 2 g
Z toho cukry 2 g <0,2 g
Bílkoviny 77 g 28 g
Sůl 0,85 g 0,3 g
Vláknina 2,5 g <0,2 g
Bifidobacterium Bifidum 60 x 107 KTJ 21 x 107 KTJ
Lactobacillus Rhamnosus 60 x 107 KTJ 21 x 107 KTJ
Lactobacillus Acidophilus 60 x 107 KTJ 21 x 107 KTJ

KTJ – Kolonie tvořících jednotek v době výroby.

Složení:

3D proteinová směs (94 %) (45 % micelární kasein, 45 % nativní syrovátkový protein), proteinový isolát (vaječný bílek) (10 %), kakaový prášek, aroma, zahušťovadlo celulózová guma, sladidla (sukralóza, steviol-glykosidy), LAB2PRO® probiotické kultury (Bifidobacterium Bifidum, Lactobacillus Rhamnosus, Lactobacillus Acidophilus), protispékavá látka oxid křemičitý.

Alergeny:

Vyznačeny tučně ve složení. Může obsahovat stopy korýšů, ryb a lepku.

Nutriční hodnoty Reflex Nutrition 3D Protein 1800g – Vanilka:

ve 100g v porci 35g
Energetická hodnota 1475 kJ 516 kJ
347 kcal 122 kcal
Tuky 0,6 g <0,5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0,4 g 0,1 g
Sacharidy 6,5 g 2,3 g
Z toho cukry 2,5 g 0,9 g
Bílkoviny 78 g 27 g
Sůl 0,95 g 0,33 g
Vláknina 2 g 0,7 g
Bifidobacterium Bifidum 60 x 107 KTJ 21 x 107 KTJ
Lactobacillus Rhamnosus 60 x 107 KTJ 21 x 107 KTJ
Lactobacillus Acidophilus 60 x 107 KTJ 21 x 107 KTJ

KTJ – Kolonie tvořících jednotek v době výroby.

Složení:

3D proteinová směs (95 %) (45 % micelární kasein, 45 % nativní syrovátkový protein), proteinový isolát (vaječný bílek) (10 %), aroma, zahušťovadlo celulózová guma, sladidla (sukralóza, steviol-glykosidy), barvivo karoteny, LAB2PRO® probiotické kultury (Bifidobacterium Bifidum, Lactobacillus Rhamnosus, Lactobacillus Acidophilus), protispékavá látka oxid křemičitý.

Alergeny:

Vyznačeny tučně ve složení. Může obsahovat stopy korýšů, ryb a lepku.

Příchuť Vanilka
Reflex Nutrition 3D Protein 1800g u nás získáte za akční cenu 1498 Kč.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce Reflex Nutrition


Top