Ortlieb Handle Bar Pack 15L

Kvalitní a žádaný výrobek Ortlieb Handle Bar Pack 15L s osvědčenou značkou Ortlieb naleznete tady a teď právě opravdu levně! Nabídky od 3220 Kč
Cena: 3220 Kč

Brašna na řídítka hraje v bikepackingu důležitou roli. Nabizí vodotěsné prostředí pro spacák, karimatku, oblečení atd. Také zajišťuje správné rozložení hmotnosti na celém kole. Handlebar-Pack lze upevnit na různé typy říditek a navíc jej doplnit o Accessory-Pack. K tomu všemu lze navíc prostřednictvím vnějších stahovacích popruhů připevnit ještě další vybavení. Díky rolovacímu systému zavírání na obou stranách se ke svým věcem dostanete vždy snadno a rychle. Upevnění na kolo je zajištěno masivními a odolnými suchými zipy a také vložkami tak, aby nedocházelo k nadměrnému ohýbání lanek a hadiček. Dodatečně je možno celou brašnu přitáhnout i k hlavové trubce, což zajistí tolik potřebnou stabilitu v terénu. To vše platí i pro karbonová řídítka a rámy.

Nově byl na brašnu přidán ze zadní strany výpustný ventil pro vypuštění přebytečného vzduchu a přezky byli doplněny o „zámek“ který zafixuje Accesory pack proti pohybu.

Hloubka 20 cm
Hmotnost 420 g
Materiál PS21R
Objem 15 L
Šířka 58 cm
Výrobce ORTLIEB
Výška 20 cm
Barva Oranžová
Ortlieb Handle Bar Pack 15L u nás získáte za akční cenu 3220 Kč.

Další produkty z kategorie Cyklistické brašny

Další produkty od výrobce Ortlieb


Top