Ortlieb Handlebar-Pack QR bikepackingová brašna na řídítka

Designový kus Ortlieb Handlebar-Pack QR bikepackingová brašna na řídítka od kvalitní značky Ortlieb jednoduše můžete pořídit zde levně. Právě lze objednat jen za 3505 Kč
Cena: 3505 Kč

Díky novému upínacímu systému Bar-Lock si vodotěsnou brašnu Handlebar-Pack QR připevníte na kolo během chvilky a v cíli ji pak zase můžete rychle a jednoduše odepnout a vzít s sebou. Nový systém Bar-Lock s lankem zaručí, že tato bikepackingová brašna se při jízdě ani nehne, a to ani v nerovném terénu. Veškeré věci budou uvnitř dobře zajištěny kompresními pásky, rolovacím zapínáním docílíte vhodné výšky. Na přední straně jsou dva háčky s plastovými přezkami, které nabízí další úložný prostor. Shora plnitelná brašna Handlebar-Pack QR má objem 11 l a váží pouhých 530 gramů. Krom bikepackingu je skvělá i pro delší jízdu na šotolině a díky šířce 32 cm také na závody. Vnější boční kapsy se hodí na drobné doplňky či jídlo, které je třeba mít k ruce i při jízdě. Brašna neobsahuje PVC, je vyrobena z nylonové tkaniny odolné proti oděru a udržitelným (jak jinak) způsobem v Německu. Maximální zatížení je 5 kg.

Pro ještě lepší uspořádání lze s brašnou využít i přídavnou vnitřní kapsu Handlebar-Pack QR Inner pocket, která usnadní přístup k hotovosti, platebním kartám či telefonu.

VYBAVENÍ
– Reflexní plocha a logo pro větší bezpečnost,

Hmotnost 530 g
Materiál PS21R, PS33
Nosnost 5 kg
Objem 11
Rozměry 22 x 32 (26) x 18 cm (V x Š x H)
Systém zavírání rolovací
Typ upevnění Bar-Lock


Barva Bílá
Ortlieb Handlebar-Pack QR bikepackingová brašna na řídítka u nás získáte za akční cenu 3505 Kč.

Další produkty z kategorie Cyklistické brašny

Další produkty od výrobce Ortlieb


Top