Natures Plus Vibra – Gest 180 kapslí

Akční a ve slevě kus Natures Plus Vibra - Gest 180 kapslí od top výrobce Natures Plus jednoduše můžete získat na našich stránkách teď ve slevě! Aktuálně v akci za 1012 Kč
Cena: 1012 Kč

Vibra – Gest je multienzymový přípravek obsahující živé ovocné a zeleninové enzymy vytvořený pro lepší trávení konzumované stravy.

Vibra – Gest je multienzymový přípravek obsahující živé ovocné a zeleninové enzymy vytvořený pro lepší trávení konzumované stravy.

Amyláza (starší název diastáza)

Amyláza pomáhá trávit složené cukry na jednoduché cukry (monosacharidy). V lidském organismu se amyláza nachází ve slinách a trávicích šťávách slinivky.

Proteáza

Proteolytické enzymy usnadňují štěpení bílkovin na aminokyseliny. Proteázy se nalézají v žaludku (pepsin) a v sekretech slinivky břišní. Aby proteázy mohly účinně pracovat, musí být proteiny nejprve denaturovány kyselinou chlorovodíkovou v žaludku. Proteidy mají protizánětlivé účinky, působí proti virům a bakteriím a regulují funkci imunitního systému. Mezi proteolytické enzymy patř enzym ananasu – bromelain a enzym získávaný z papájí – papain.Tyto enzymy dokáží redukovat i nadměrnou funkci imunitního systému při alergiích a autoimunních onemocněních.

Lipáza

Lipáza je enzym, který štěpí tuky na mastné kyseliny a glycerol. Lipázy jsou závislé na působení lecitinu ve žluči (žluč je sekretována ze žlučníku), který emulguje tuky (rozděluje je na menší částečky) a tak umožňuje, aby větší část tuků byla vystavena působení enzymů.

Laktáza

Je enzym, který je nezbytný pro trávení mléčného cukru laktózy.

SLOŽENÍ:

obsahuje: amyláza 50mg (z fermentované hnědé rýže), lipáza 50mg (z fermentované hnědé rýže), proteáza 20mg (z fermentované hnědé rýže), diastáza 10mg, fosfotáza 5mg (ze sladkých brambor), papain 30mg (z papáji), laktáza 50mg (z fermentované hnědé rýže), celuláza 30mg (z fermentované hnědé rýže), oxidáza 10mg (z fermentované hnědé rýže), maltáza 10mg (z ječmenného sladu), bromelain 35mg (z ananasu), lactobacilus acidophilus 100mg, bifidobacterium longum 50mg, lactobacilus bulgaricus 50mg

DÁVKOVÁNÍ:

1 kapsli s jídlem

UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte denní doporučenou dávku! Ukládat mimo dosah dětí! Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě 10-25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

Ostatní a speciální doplňky

v 1 kapsli
Amyláza 50 mg
Bromelain 35 mg
Lipáza 50 mg
Papain 30 mg
Proteáza 20 mg
Laktáza 50 mg
Diastáza 10 mg
Fosfotáza 5 mg
Celuláza 30 mg
Oxidáza 10 mg
Maltáza 10 mg
Lactobacilus acidophilus 100 mg
Bifidobacterium longum 50 mg
Lactobacilus bulgaricus 50 mg

Barva vícebarevná
Natures Plus Vibra – Gest 180 kapslí u nás získáte za akční cenu 987 Kč.

Další produkty z kategorie Ostatní sportovní výživa


Top