Golden Natur Probiotika+prebiotika+trávící enzymy 100 cps

Tento kvalitní výrobek Golden Natur Probiotika+prebiotika+trávící enzymy 100 cps od známé značky Golden Natur jednoduše můžete pořídit u nás teď skutečně levně. Ceny od 549 Kč
Cena: 549 Kč

Probiotika jsou kultury živých mikroorganismů, které se přirozeně vyskytují v našich střevech, kde mají celou řadu významných funkcí. Udržují rovnováhu ve střevní mikroflóře, napomáhají při trávicích procesech a zamezují přemnožení nežádoucích a škodlivých bakterií a patogenů.

Probiotikum LactoSpore® je unikátní patentovaný typ probiotik se specifickými vlastnostmi. Obsahuje přátelskou bakterii bacillus coagulans, jež produkuje kyselinu mléčnou a coagulin.

Náleží mezi tzv. půdní probiotika a vytváří spory, které toto probiotikum chrání před žaludečními šťávami, změnami teplot a dalšími negativními vlivy. Tak se v nezměněné formě a počtu dostanou až do tlustého střeva, které mohou následně bez problému kolonizovat.

Prebiotika jsou důležitá pro správné fungování probiotik. Jedná se o nestravitelné látky, jež podporují růst, množení a aktivitu probiotických bakterií, čímž pozitivně ovlivňují složení našeho mikrobiomu.

Čekanková vláknina (inulin) je prospěšným přírodním prebiotikem. Je to rozpustná vláknina, která se za pomoci extrakce získává z čekankového kořene. Díky své struktuře se nevstřebává v tenkém střevě, ale prochází do střeva tlustého, kde slouží jako prebiotikum.

Trávicí enzymy jsou nezbytnou a často opomíjenou součástí lidského organismu. Napomáhají trávení potravy, náležitému vstřebávaní živin a transportu molekul. Hlavní funkcí je štěpení cukrů, tuků, bílkovin a dalších látek na menší části tak, aby mohly být snadno absorbovány a využity. Bez nich by tělo nebylo schopno vstřebávat nepostradatelné složky ze stravy. Opti 7 Digest je patentovaná komplexní směs digestivních enzymů obsahující amylázu, lipázu, laktázu, celulázu, proteázu, bromelain a papain.

SLOŽENÍ:

obsahuje: LactoSpore® (Probiotika s obsahem Bacillus coagulans), Čekanková vláknina (Inulin), Opti 7 Digest (směs 7 trávicích enzymů), Transparentní rostlinná (HPMC) tobolka.

DÁVKOVÁNÍ:

1-2 kapsle 2x denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Ostatní a speciální doplňky

v 1 kapsli
Inulin 400 mg
Opti 7 Digest 50 mg
Lactospore probiotics 100 mg

Barva vícebarevná
Golden Natur Probiotika+prebiotika+trávící enzymy 100 cps u nás získáte za akční cenu 504 Kč.

Další produkty z kategorie Ostatní sportovní výživa

Další produkty od výrobce Golden Natur


Top