Mondo CYKLO dětská přilba na kolo FROZEN

Nejprodávanější výrobek Mondo CYKLO dětská přilba na kolo FROZEN od odblíbeného výrobce Mondo snadno můžete získat tady nyní opravdu výhodně. Právě teď jen za 369 Kč
Cena: 369 Kč

Dětská přilba od italského výrobce Mondoo patří k nejlepším přilbám při hře a sportech pro děti. Vděčí za to svému preciznímu zpracování, které podléhá těm nejpřísnějším bezpečnostním standardům Evropské unie. Přilba je lehká, pevná, má větrací otvory, jednoduché upínání a pohodlně se nosí. Motiv přilby je inspirován známou dětskou pohádkou, díky čemuž má krásnou pestrou barvu. Přilba také lpí na komfortu, který zajisté zpříjemní vašemu dítěti povinnost nošení přilby. Velikost přilby je 52/56 – M.
Přilby pro děti jsou nezbytné bezpečnostní pomůcky při jízdě na kole, bruslení, lyžování a při mnoha jiných sportech, při kterých hrozí zvýšené riziko úrazu hlavy. Dodržování bezpečnostních zásad je obzvláště opodstatněné při dětech, které se v zápalu hry lehce zraní. Hlavu, jak nejcitlivější část těla, třeba v tomto případě ochránit před nárazy přilbou. Italský výrobce Mondo patří k předním výrobcům dětských hraček a produktů z PVC, kvalitních plastů a gumy a je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů či filmů nejen pro produkty v kategorii dětské přilby.

Technický popis:
– Výrobce: Mondo
– Motiv: Frozen/Ledové království
– Barva: Modrá
– Velikost: M
Barva modrá
Mondo CYKLO dětská přilba na kolo FROZEN u nás získáte za akční cenu 369 Kč.

Další produkty z kategorie Cyklistické helmy

Další produkty od výrobce Mondo


Top