Mondo Dětské kuželky 28075 SPIDERMAN

Designový výrobek Mondo Dětské kuželky 28075 SPIDERMAN od značky Mondo můžete najít na našich stránkách teď právě skutečně levně! Akční ceny již od 429 Kč
Cena: 429 Kč

Dětské kuželky MONDO 28075 SPIDERMAN
Sada od italského výrobce MONDO je kvalitní a mimořádně pěkná bowlingová sada pro dívky a chlapce od 3 let. V dětské kolkové soupravě se nachází 6 barevných kuželek s veselými obrázky z pohádky Spiderman a červená bowlingová koule. Kuželky vysoké 19 cm jsou vyrobeny z kvalitního plastu a jsou mimořádně dobře vyvážené. Koule je akorát těžká a velmi dobře padne dítěti do ruky. Tato kolková souprava jistě přinese dětem mnoho radosti. Kuželky (nebo bowling) jsou velmi zábavnou hrou, která se dá hrát i uvnitř i venku.

Jediné, co ke hře třeba, je rovná a alespoň trochu pevná plocha. Hra kuželky procvičuje u dětí odhad vzdáleností, koordinaci pohybů a přesnost. Mohou se hrát sólo, v týmech, na body, nebo jen tak bez pravidel – pro radost ze hry.

Italská společnost Mondo se zabývá výrobou kvalitních dětských produktů z pěny, gumy a PVC a je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů či filmů nejen pro produkty v kategorii kuželky pro děti. Dětská souprava kuželek zaručí vašim dětem skvělou letní i zimní zábavu, zdravý pohyb a rozvoj pohybových dovedností.

Technický popis:
– Výrobce: MONDO
– Věk: 3+
– Rozměry balení: 32x15x20 cm
– Výška kuželek: 18 cm
– Motiv: Spiderman
Barva vícebarevná
Mondo Dětské kuželky 28075 SPIDERMAN u nás získáte za akční cenu 429 Kč.

Další produkty z kategorie Ostatní fitness nářadí

Další produkty od výrobce Mondo


Top