Merco Hula Hoop Smart gymnastická obruč šedá

Tento oblíbený kus Merco Hula Hoop Smart gymnastická obruč šedá od kvalitní značky Merco jednoduše získáte tady opravdu výhodně. Nabídka od 790 Kč
Cena: 790 Kč

Při kroužení pánví s obručí dochází k rychlému odbourávání přebytečného tuku v oblasti pasu a břicha a k efektivnímu spalování kalorií. S obručí Hula Hoop Smart je toto cvičení ještě účinnější a zábavnější a zvládne ho i naprostý začátečník. Tato obruč, na rozdíl od klasických obručí, nesklouzává a díky nastavitelnosti se přizpůsobí každé postavě. Je vyrobená z pevného plastu ABS a funguje na principu závaží, které je provázkem připevněno k jezdci uvnitř konstrukce obruče a které krouživým pohybem pánve uvedete do pohybu okolo těla. Obruč se skládá z 24 samostatných odnímatelných článků s jejichž pomocí je nastavení požadovaného obvodu pasu otázkou pár sekund. Maximální obvod pasu je možné nastavit až na 110 cm. Nastavitelná je i délka provázku závaží a to na 22 – 40 cm. V případě potřeby je možné rozebrat závaží povolením šroubku na spodní části a odebráním zátěže snížit jeho celkovou váhu.
Vnitřní část obruče je tvořena pružnými masážními silikonovými výstupky, které při otáčení závaží tělo masírují a zároveň fungují i jako tlumiče tlaku.
Pro co nejvyšší efekt cviku doporučujeme provádět kroužení se závažím alespoň 30 minut. Skvělá a univerzální fitness pomůcka Hula Hoop Smart je vhodná pro celou rodinu.

Obruč Hula Hoop Smart nabízíme v 5 barevných provedeních (fialová, modrá, růžová, šedá, zelená).

Před zahájením cvičení s obručí si pečlivě přečtěte návod k použití a bezpečnostní instrukce.

Parametry:
– maximální vnější průměr obruče: 45 cm
– maximální vnitřní průměr obruče: 35 cm
– maximální obvod pasu: 110 cm
– počet odnímatelných článků: 24
– váha obruče při maximálním rozměru bez závaží: 0,9 kg

Jednotlivý článek obruče:
– rozměr : š x v x hl.: 6 x 5 x 5 cm
– váha 1 článku: 0,04 kg

Závaží obruče:
– váha závaží: 0,37 kg
– rozměr: š x v x hl. : 8,5 x 9 x 8 cm
– délka provázku závaží min/max: 22 – 40 cm

Materiál: ABS a POM plast, silikon
Barva šedá
Merco Hula Hoop Smart gymnastická obruč šedá u nás získáte za akční cenu 790 Kč.

Další produkty z kategorie Masážní válce

Další produkty od výrobce Merco


Top