Merco Hula Hoop Massage gymnastická obruč bílá

Tento kvalitní výrobek Merco Hula Hoop Massage gymnastická obruč bílá od top značky Merco jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď téměř zdarma! Cena již od 690 Kč
Cena: 690 Kč

Kroužení pánví s obručí patří k nejúčinnějším osvědčeným cvikům na formování postavy v oblastech pasu a břicha, při kterém se rychle zbavíte přebytečného tuku a spálíte nadbytečné kalorie. S obručí Hula Hoop Massage je toto cvičení ještě účinnější a zábavnější a zvládne ho i naprostý začátečník. Tato obruč, na rozdíl od klasických obručí, nesklouzává a díky nastavitelnosti se přizpůsobí každé postavě. Je vyrobená z pevného plastu ABS a funguje na principu závaží, které je provázkem připevněno k jezdci uvnitř konstrukce obruče a které krouživým pohybem pánve uvedete do pohybu okolo těla.

Obruč se skládá z 24 samostatných odnímatelných článků s jejichž pomocí je nastavení požadovaného obvodu pasu otázkou pár sekund. Maximální obvod pasu je možné nastavit až na 110 cm. Nastavitelná je i délka provázku závaží a to na 20 – 35 cm.

Vnitřní část obruče je tvořena masážními výstupky s pružinami, které při otáčení závaží tělo masírují a zároveň fungují i jako tlumiče tlaku.

Pro co nejvyšší efekt cviku doporučujeme provádět kroužení se závažím alespoň 30 minut. Skvělá a univerzální fitness pomůcka Hula Hoop Massage je vhodná pro celou rodinu.

Parametry:
– maximální vnější průměr obruče: 44 cm
– maximální vnitřní průměr obruče: 35 cm
– maximální obvod pasu: 110 cm
– počet odnímatelných článků: 24
– váha obruče při maximálním rozměru bez závaží: 0,8 kg

Jednotlivý článek obruče:
– rozměr : š x v x hl.: 7 x 5 x 5 cm
– váha 1 článku: 0,03 kg

Závaží obruče:
– váha závaží: 0,33 kg
– rozměr: š x v x hl. : 8 x 12 x 4 cm
– délka provázku závaží min/max: 20 – 35 cm

Materiál: ABS plast
Barva bílá
Merco Hula Hoop Massage gymnastická obruč bílá u nás získáte za akční cenu 690 Kč.

Další produkty z kategorie Masážní válce

Další produkty od výrobce Merco


Top