GymBeam Neoprenové boty ChillGuard Black

Velmi oblíbený produkt GymBeam Neoprenové boty ChillGuard Black značky GymBeam seženete na našich stránkách teď právě opravdu levně. Teď v akci 749 Kč
Cena: 749 Kč

Neoprenové boty ChillGuard potěší každého milovníka chladové vodní terapie a vodních sportů. Mají skvělé termoregulační vlastnosti, díky kterým udrží vaše nohy v suchu a teple. Navíc poskytují dostatečnou ochranu před zraněním při koupání v přírodních jezerech. Oceníte je také při vodních sportech, protože mají podrážku odolnou proti uklouznutí.

Neoprenové boty ChillGuard – spolehlivý kousek, který udrží vaše nohy v suchu a ochrání je před vodní hladinou

Neoprenové boty ChillGurad jsou účinným doplňkem pro každého, kdo miluje terapii chladnou vodou nebo vodní sporty. Jsou vyrobeny z kombinace neoprenu, nylonu a gumy, což jim propůjčuje skvělé termoregulační vlastnosti. Také udrží vaše nohy v suchu a teple. Současně jsou dostatečně odolné, pružné a spolehlivě izolují teplo. Navíc mohou také pomoci zabránit nechtěným zraněním o ostré ledové kry či podvodní plochu.

Tyto boty se vám budou hodit zejména tehdy, pokud se chystáte praktikovat ponoření do studené vody v neznámých jezerech či řekách, které mohou být na dně pokryté ostrými kameny či jinými předměty. Mohou eliminovat riziko poranění nebo pořezání nohou, které jsou při nízkých teplotách méně citlivé, a případného zranění si možná ani nevšimnete. Navíc jsou skvělou pomůckou pro vodní sporty díky neklouzavému povrchu, který vás spolehlivě udrží na prkně. Kromě toho jsou vhodné i pro různé další vodní aktivity, například potápění, a představují tak zajímavou alternativu mezi neoprenovými ponožkami a potápěčskou obuví. Navíc jsou příjemně lehké a pohodlné. Spolehnout se můžete také na dokonalou stabilizaci, o kterou se postará nastavitelná šňůrka a zapínání na suchý zip. V neposlední řadě mají minimalistický design s logem GymBeam.

Neprenové boty lze také kombinovat s neoprenem rukavicemi a čepicí.

Neoprenové boty ChillGuard a jejich výhody

  • mají skvělé termoregulační vlastnosti
  • udrží vaše nohy v teple a suchu
  • chrání vaše nohy před nechtěným zraněním při plavání na neznámém místě
  • mají protiskluzový povrch
  • jsou vhodné pro vodní sporty
  • poslouží jako alternativa mezi ponožkami a potápěčskou obuví při potápění
  • jsou příjemně lehké a pohodlné
  • jsou vybaveny nastavitelnou šňůrkou a zapínáním na suchý zip
  • mají minimalistický design s logem GymBeam

Materiál

80% neopren, 10% nylon, 10% guma

Tabulka velikostí

Size S M L XL
EU velikost 38/39 40/41 42/43 44/45
Délka chodidla (cm) 23-25 25-26 26-28 28-29

Velikost XL
GymBeam Neoprenové boty ChillGuard Black u nás získáte za akční cenu 749 Kč.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce GymBeam


Top