FitBoom Kreatin Monohydrate 250 tablet

Akční a ve slevě kus FitBoom Kreatin Monohydrate 250 tablet od známé společnosti FitBoom jednoduše seženete zde teď opravdu levně. Nyní pořídíte jen za 449 Kč
Cena: 449 Kč

Kreatin Monohydrate od FitBoom je čistý kreatin monohydrát v prémiové kvalitě. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu. Kreatin je přirozeně se vyskytující aminokyselina, která slouží k zásobování svalů, mozku, srdce a samotných buněk energií. Podporuje růst svalů, zlepšuje sílu, dynamiku a fyzickou výkonnost. Kreatin zároveň působí jako antioxidant, který chrání buňky před poškozením. Přirozeně se vyskytuje především ve svalovině, zejména v červeném mase a rybách, a proto je velmi žádaný mezi vegany a vegetariány. Lidské tělo je schopno syntetizovat kreatin pouze tehdy, pokud má k dispozici dostatečné množství aminokyselin argininu, methioninu a glycinu.

Je ideální pro výbušné sporty (kulturistika, vzpírání, crossfit…) pro celkovou sílu a rychlost. Dostatek kreatinu pomáhá udržovat optimální koncentraci ATP (adenosintrifosfátu) ve formě kreatinfosfátu, který se využívá po vyčerpání zásob glykogenu pro svalovou práci. Zvyšuje fyzickou výkonnost při opakovaných vysoce intenzivních cvičeních s krátkými intervaly odpočinku. Denní příjem kreatinu (3 g) může zvýšit účinek odporového tréninku a svalovou sílu u osob starších 55 let.

Některé z výhod Kreatinu:

  • Zlepšuje regeneraci
  • Zvyšuje výdrž a sílu
  • 100% Kreatin monohydrát
  • Perfektní rozpustnost ve vodě

Doporučené dávkování:

  • Jednu dávku (5 tablet) vypijte každé ráno po snídani a v tréninkové dny navíc 30 minut 5 tablet před aktivitou

Upozornění: Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Produkováno ve výrobně, kde se zpracovávají i jiné ořechy a sezamová semínka. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly být užívány jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Neužívejte při těhotenství nebo kojení. Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Nutriční hodnoty FitBoom Kreatin Monohydrate 250 tablet:

5 tablet
Kreatin monohydrát 5000 mg

Složení:

Monohydrát kreatinu, plnidlo (mikrokrystalická celulóza E460), protispékavá látka (fosforečnan vápenatý E341, stearan hořečnatý E572).

Barva vícebarevná
FitBoom Kreatin Monohydrate 250 tablet u nás získáte za akční cenu 449 Kč.

Další produkty z kategorie Kreatin

Další produkty od výrobce FitBoom


Top