FitBoom Creatine Monohydrate 500g

Velmi oblíbený produkt FitBoom Creatine Monohydrate 500g od výrobce FitBoom jednoduše můžete získat zde nyní skutečně levně! Akční cena od 500 Kč
Cena: 500 Kč

Creatine Monohydrate od FitBoom podporuje syntézu ATP a zvyšuje objem svalových buněk, maximalizuje syntézu bílkovin, podporuje růst svalů, zvyšuje sílu a zlepšuje sportovní výkon. Kreatin je přirozeně se vyskytující aminokyselina v lidském těle, která slouží k zásobování svalů, mozku, srdce a samotných buněk energií. Podporuje růst svalů, zlepšuje sílu, dynamiku a fyzickou výkonnost. Kreatin zároveň působí jako antioxidant, který chrání buňky před poškozením. Přirozeně se vyskytuje především ve svalovině, zejména v červeném mase a rybách, a proto je velmi žádaný mezi vegany a vegetariány. Lidské tělo je schopno syntetizovat kreatin pouze tehdy, pokud má k dispozici dostatečné množství aminokyselin argininu, methioninu a glycinu.

Je ideální ve výbušných sportech (kulturistika, vzpírání, crossfit…) pro celkovou sílu a rychlost. Dostatek kreatinu pomáhá udržovat optimální koncentraci ATP (adenosintrifosfátu) ve formě kreatinfosfátu, který se využívá po vyčerpání zásob glykogenu pro svalovou práci. Zvyšuje fyzickou výkonnost při opakovaných vysoce intenzivních cvičeních s krátkými intervaly odpočinku. Denní příjem kreatinu (3 g) může zvýšit účinek odporového tréninku a svalovou sílu u osob starších 55 let.

FitBoom Creatine Monohydrate v bodech:

  • dobře vstřebatelný kreatin monohydrát
  • jeden z nejoblíbenějších a nejprozkoumanějších doplňků ve světě sportu.
  • obsahuje 5000 mg kreatinu v jedné dávce
  • přispívá ke zvýšení výkonu při intenzivním tréninku.
  • pomáhá s regenerací okamžitého zdroje energie ATP.
  • je vhodný pro začátečníky i profesionály
  • zkracuje celkovou dobu zotavení

Doporučené dávkování:

  • Užívejte 1-2x denně 1 čajovou lžičku (5g) rozpuštěnou ve vodě – (nejlépe s jednoduchými sacharidy 100% džus / voda s glukózou a vypijte

Upozornění: Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Produkováno ve výrobně, kde se zpracovávají i jiné ořechy a sezamová semínka. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly být užívány jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Neužívejte při těhotenství nebo kojení. Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Nutriční hodnoty FitBoom Creatine Monohydrate 500g:

v porci 5g
Kreatin monohydrát 5000 mg

Složení:

100% Kreatin monohydrát

Barva vícebarevná
FitBoom Creatine Monohydrate 500g u nás získáte za akční cenu 529 Kč.

Další produkty z kategorie Kreatin

Další produkty od výrobce FitBoom


Top