ELJET Dětská elektrická koloběžka Argos Pro zelená

Tento velmi žádaný výrobek ELJET Dětská elektrická koloběžka Argos Pro zelená od populární značky ELJET můžete najít na našich stránkách nyní se slevou. Teď v akci 5099 Kč
Cena: 5099 Kč

Argos je jménem řeckořímských hrdinů, ale i název bájné lodi, která byla navzdory své velikosti a počtu vesel tak lehká, že ji plavci unesli na ramenou. Podobnou vlastnost má také naše koloběžka Argos Pro. Není to žádný střízlík a přesto ji Vaše ratolest hravě unese.

Jízdní vlastnosti Koloběžka je poháněna motorem o výkonu 120 W, se kterým Vaše ratolesti mohou dosáhnout maximální rychlosti až 10 km/h. Energii koloběžce dodává baterie s kapacitou 2 000 mAh, která umožní dojezd až do vzdálenosti 6 km.
Snadná manipulace Koloběžka Eljet Argos Pro je skladná. Pomocí pár jednoduchých kroků dokážete vaši koloběžku složit a znovu rozložit. Navíc pro její nízkou hmotnost 5,6 kg je velice snadné ji vzít a přenést. Velkou výhodou je teleskopická tyč řízení. Konstruktéři zde pomýšleli na fakt, že vzrůst dětí se může rychle měnit. Nemusíte se tak obávat, že by vaše ratolesti vyrostly a nemohly tak koloběžku dále používat. Jednoduše nastavíte teleskopickou tyč do požadované výšky a děti mohou jezdit vesele dál.

Bezpečnost a pohodlí Elektrická koloběžka Eljet Argos Pro je vybavena protiskluzovou podložkou, která podporuje stabilní postoj. Na „stupátku“ je zároveň tlačítko, jímž dítě ovládá rychlost jízdy. Rukama tedy drží pouze koloběžku a nerozptyluje se dalšími přídavnými páčkami. Produkt disponuje zadní nášlapnou brzdou. V zadní části se nachází odrazky pro bezpečnou jízdu a Váš klid.

Technické specifikace

Maximální rychlost: až 10 km/h
Dojezd: až 6 km
Maximální hmotnost jezdce: 50 kg
Motor: 120 W
Baterie: 2 Ah
Napětí baterie: 25,2 V
Průměr kol 125 mm
ELJET Dětská elektrická koloběžka Argos Pro zelená u nás získáte za akční cenu 5099 Kč.

Další produkty z kategorie Elektrokoloběžky

Další produkty od výrobce ELJET


Top