ELJET Elektrická koloběžka C-80 černá

Akční a ve slevě kus ELJET Elektrická koloběžka C-80 černá od značky ELJET jednoduše můžete sehnat tady teď ve slevě! Ceny již od 8999 Kč
Cena: 8999 Kč

Elektrická koloběžka Eljet C-80 Představujeme zcela novou elektrickou koloběžku Eljet C-80. Výkonná a přesto elegantní, využijete ji na cestě za dobrodružstvím i do práce.

Koloběžka Eljet C-80 bude ideálním parťák pro úplné začátečníky, ale i pro pokročilejší jezdce, kteří hledají spolehlivost na svých cestách. Při vývoji byl kladen důraz na svižné a obratné chování při zachování maximální bezpečnosti a odolnosti komponent.

Energii pro jízdu dlouhou až 22 km dodává Li-Ion baterie o kapacitě

6 Ah. Po jízdě je možné koloběžku snadno složit a naložit například do kufru auta nebo vyvést výtahem až přímo do Vašeho bytu.

Pohonné ústrojí Výkonný motor, který koloběžku rozjede až na 25 km/h, napájí baterie o kapacitě 6 Ah. Užít si tak můžete jízdu dlouhou až 22 km. Koloběžka navíc disponuje třemi rychlostními stupni, díky kterým si zážitek z jísty můžete stupňovat podle nálady. Rozměry Koloběžka se vyznačuje rozměry, které jí předurčují k použití ve městě. Je lehká, obratná a snadno přenosná, váží pouze 12 kg. Technické specifikace Maximální rychlost: 25 km/hDojezd: až 22 kmMaximální hmotnost jezdce: 120 kgMotor: 350 WBaterie: 6 AhNapětí baterie: 36 VHmotnost: 12 kg Manuál ke stažení

pozn. obrázky produktu jsou pouze ilustrační
Barva černá
ELJET Elektrická koloběžka C-80 černá u nás získáte za akční cenu 8999 Kč.

Další produkty z kategorie Elektrokoloběžky

Další produkty od výrobce ELJET


Top