Dino 614-GR Gormiti 14 dětské kolo + reflexní sada

Tento kvalitní a žádaný kus Dino 614-GR Gormiti 14 dětské kolo + reflexní sada od známé značky Dino jednoduše můžete pořídit zde opravdu levně. Nabídky od 3239 Kč
Cena: 3239 Kč

Dětské kolo Dino Bikes 614-GR Gormiti 14 má červeně rudý rám se žlutými doplňky a samolepkami Gormitů. Kolo má lakované ocelové ráfky 14″ (14 palců = 35cm) a nafukovací pláště. Kolo je doporučeno pro výšku dítěte 95-115 cm a orientační věk dítěte 4-7 let. Maximální nosnost kola je 45 kg. Součástí balení jsou přídavná balanční kolečka, která jsou vhodná při učení rovnováhy na kole. Po získání jistoty při jízdě na kole je možné je kdykoliv odstranit a jezdit bez balančních koleček. Kolo má odlehčený rám z Hi-Ten oceli, přední a zadní čelisťovou brzdu, které se ovládají páčkami na řídítkách.

Kolo má volnoběžné zadní kolo, tzv. „cvrčka“, samozřejmostí je také bezpečnostní koncovka řidítek nebo držák s láhví na pití.

Hmotnost kola je 7,6 kg. Vyrobeno v Itálii. Kola Dino Bikes jsou pravidelně testována a certifikována podle nejpřísnějších evropských norem, čímž je zaručena bezpečnost a pohodlí vašeho dítěte. Firma Dino Bikes působí na trhu s koly již od roku 1920 a v současné době patří mezi nejvýznamnější evropské producenty dětských kol.
Průměr kol 14″
Dino 614-GR Gormiti 14 dětské kolo + reflexní sada u nás získáte za akční cenu 3239 Kč.

Další produkty z kategorie Jízdní kola

Další produkty od výrobce Dino


Top