Dino 616-GR Gormiti 16 dětské kolo + reflexní sada

Exkluzivní výrobek Dino 616-GR Gormiti 16 dětské kolo + reflexní sada od známého výrobce Dino můžete pořídit na našich stránkách teď právě ve slevě. Cena od 3339 Kč
Cena: 3339 Kč

Dětské kolo Dino Bikes 616-GR Gormiti 16 má červeně rudý rám se žlutými doplňky a samolepkami Gormitů. Kolo má lakované ocelové ráfky 16″ (16 palců = 40 cm) a nafukovací pláště. Kolo je doporučeno pro výšku dítěte 107-138 cm a pro děti od 5 let. Maximální nosnost kola je 60 kg. Součástí balení jsou přídavná balanční kolečka, která jsou vhodná při učení rovnováhy na kole. Po získání jistoty při jízdě na kole je možné je kdykoliv odstranit a jezdit bez balančních koleček.

Kolo má odlehčený rám z Hi-Ten oceli, přední a zadní čelisťovou brzdu, které se ovládají páčkami na řídítkách. Kolo má volnoběžné zadní kolo, tzv. „cvrčka“, samozřejmostí je také bezpečnostní koncovka řidítek.

Hmotnost kola je 7,9 kg. Vyrobeno v Itálii. Kola Dino Bikes jsou pravidelně testována a certifikována podle nejpřísnějších evropských norem, čímž je zaručena bezpečnost a pohodlí vašeho dítěte. Firma Dino Bikes působí na trhu s koly již od roku 1920 a v současné době patří mezi nejvýznamnější evropské producenty dětských kol.
Průměr kol 16″
Dino 616-GR Gormiti 16 dětské kolo + reflexní sada u nás získáte za akční cenu 3339 Kč.

Další produkty z kategorie Jízdní kola

Další produkty od výrobce Dino


Top